Світ насолод - Хорватія

Турагенція - Аккорд тур

Львів вул. Володимира Великого, 123
akkordturl.@gmail.com

(097) 19 44 33 1

Наша туритсична агенція запропонує найширший перелік для відпочинку і на будь-який смак. Головною метою перед собою ми ставимо не продаж турів, а забезпечення Вас найважливішою інформацією, документами для вашого відпочинку

Ми зможемо забезпечити Вам найдійність та індивідуальний підхід !!!

  • туристични портал гарячі
  • відпочинок в Хорватії
  •  гарячі тури адріатика
  • Хорватія на двох

Світ насолод - Хорватія

Днів: 7 Курорт: Істрія

 Львів – Мукачеве – Арад (1 ніч) – Загреб – Істрія (4 ночі) – Белград – Тімішоара (1 ніч) – Мукачеве – Львів

     06.07, 20.07, 24.09, 13.10 - 7972грн     !!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!!!!  У вартості туру екскурсії по Загребу, Белграду і Тімішоарі!!!


Ровінь, Пореч і Пулу на півострові Істрія, а також острів Бріюні та Плітвіцькі озера в Хорватії!!!

 

День 1. 

Львів - Стрий - Мукачево - Арад

 Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал - трансфер до Терміналу «А».
Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». Можлива посадка в Стрию (+1 година з моменту відправлення в тур), Мукачево (+4 години з моменту відправлення в тур). Перетин кордону. Переїзд в Арад. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

 День 2. 

Загреб - Істрія

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Загреб. Всіх бажаючих запрошуємо на вечірню екскурсію столицею Хорватії - містом Загреб. Наша екскурсія почнеться з історичного центру міста, яке затишно розташувалось між двома пагорбами. Ми прогуляємося центральною площею Йосипа Елачича, пройдемось до площі Героїв Хорватії та обов'язково познайомимось з символом Загребу Кафедральним собором… Вільний час. Переїзд до півострову Істрія. Поселення на одному з курортів (неподалік Рієки чи Опатії).
Істрія — найбільший півострів Хорватії та найзахідніший район країни. Своїми зеленими пагорбами, мальовничими маленькими містечками та пейзажами він нагадує французьку чи італійську провінцію. Через велику кількість соснових і листяних дерев лікарі рекомендують це місце людям, страждаючим захворюваннями дихальних шляхів, а спокійна атмосфера півострова дозволяє гостям гарно розслабитися і добре відпочити. Регіон володіє дуже м'яким кліматом, навіть в серпні тут немає традиційної спеки, тому для сімей з дітьми та літніх людей цей регіон найбільш сприятливий. Ночівля в готелі.

 День 3 - 5.  

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії ... - Пореч - Плітвіцкие озера - архіпелаг Бріюні - Пула

 Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії (оплачуються додатково):
«Істарський колорит – Ровінь, Лімський фіорд і Пореч» (46€/36€). Під час цієї екскурсії ми зможемо сповна пізнати історію країни, насолодитись чаруючою природою Істрії. Ровінь - це, ймовірно, найбільш колоритне та найбільш італійське місто півострова, не спроста, його ще називають «маленькою хорватською Венецією». Адже кам'яні стіни вкритих глиняною черепицею середньовічних будинків старого міста піднімаються з моря, а химерно порізана берегова лінія з яхтами, що похитуються у голубій воді, передає неповторну атмосферу, завдяки якій місто ще називають «найбільш романтичним містом Хорватії». Далі наш маршрут веде до одного з найпівденніших фіордів Європи – Лімського, ущелина завдовжки 10 км і глибиною 30 метрів, з найширшою частиною приблизно 600 метрів виходить прямо в Адріатику. З обох сторін розташовані дуже круті гори, в деяких частинах вони досягають 100 метрів висоти, вкриті густим лісом, причому, у північній частині затоки ростуть вічнозелені дерева, а у південній - листяні. Фінальним акордом екскурсії буде відвідування містечка Пореч. Вільний час.
«Краса Хорватії, Плітвицькі озера» (55€/46€+вх. квиток). Сьогодні нас чекає знакомство з найбільшим парком в Хорватії «Плітвіцькі озера». Вся його краса зібрана в 16 озерах, пов'язаних між собою водоспадами і протоками. Ці озера, немов 16 аквамаринів, вінчають собою корону густого гірського лісу. Прогулянка парком залишить незабутні враження на все життя. Невинність навколишньої природи, широка гладь води, галасливі водоспади та просто текучі струмки, найчистіше повітря, запах квітів і рослин налаштовують на почуття єднання з природою. Вода в озерах незвичайного кольору: яскраво-смарагдово-блакитна… і, водночас, абсолютно прозора. Вільний час.
«Райський куточок – Бріюні» (60€/48€+вх. квиток). Бріюні по праву зараховують до найкрасивіших національних парків Хорватії та вважають однією з найважливіших та найбільш значущих пам'яток країни. Не спроста тут побувало більше сотні лідерів країн, і безліч зірок, серед яких Мерилін Монро, Елізабет Тейлор, Карло Понті, Софі Лорен та багато інших. Бріюні і зараз є резиденцією президента Хорватії, та всі неофіційні міжнародні візити політиків обов'язково включають в себе відвідування знаменитої Білої вілли. Натомість нас чекає подорож на кораблику вздовж морського узбережжя до острова, а на острові - екскурсія туристичним паровозиком, протягом якої ми зможемо побачити чудовий сафарі-парк, де по сьогоднішній день живуть екзотичні тварини: слони, зебри, олені, страуси і павичі. Доповнить екскурсію мальовничим парком відвідування містечка Пула. Вільний час. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля в готелі.

 День 6.  

Белград - Тімішоара

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Белград. Сьогодні нас чекає знайомство з містом, яке по праву вважається серцем Балканського півострова. Отже, знайомтесь – Белград. Його древні стіни бачили готів і франків, кельтів і римлян, слов'ян і турків. Нас чекає пішохідна екскурсія містом, в якому панує неповторна атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії, а химерна суміш східної і західної культур створює таємниче зачарування. Тут замки, палаци і середньовічні фортеці чудово поєднуються з сучасними будівлями і торговими центрами. Вільний час. У вільний час всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсії:
Вечеря в традиційному сербському ресторані (26€/21€). В районі Скадарлії, так званого белградського Монмартру, у нас буде унікальна можливість познайомитись зі справжньою сербською кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан - багато м'яса, овочів, вина і… чудового настрою… Переїзд в Тімішоару. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

 День 7.  

Тімішоара - Мукачево - Львів

 Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні нас чекає екскурсія містом з багатою історією, дивовижною архітектурою і мальовничою природою, знайомтесь - Тімішоара. Чарівність міста Тімішоара полягає в особливому характері його архітектури і яскравого культурного життя. Часто місто називають «маленьким Віднем», цілий рік в ньому проходять музичні та театральні вистави, тут безліч художніх галерей, музеїв, соборів. Переїзд в Україну. Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Мукачеве - 17:00, до Львова - 23:30.
Місце прибуття у Львові - Термінал «А». Трансфер на потяги до зал. вокзалу орієнтовно о 23:50.

 

замовити тур переглянути всі пропозиції

Наша туритсична агенція запропонує найширший перелік для відпочинку і на будь-який смак. Головною метою перед собою ми ставимо не продаж турів, а забезпечення Вас найважливішою інформацією, документами для вашого відпочинку

Ми зможемо забезпечити Вам найдійність та індивідуальний підхід !!!