Чорногорія з Акордом

Турагенція - Аккорд тур

Львів вул. Володимира Великого, 123
akkordturl.@gmail.com

(097) 19 44 33 1

Наша туритсична агенція запропонує найширший перелік для відпочинку і на будь-який смак. Головною метою перед собою ми ставимо не продаж турів, а забезпечення Вас найважливішою інформацією, документами для вашого відпочинку

Ми зможемо забезпечити Вам найдійність та індивідуальний підхід !!!

  • гарячіту, відпочинок з сім'єю, море Чорногорія
  • Чорногорія, відпочинок на двох, гарячі тури
  • отсрів КРК, туристичний портал гарячі
  • автобусні тури Акорд

Промінчики Монтенегро!

Львів - Мукачево - Арад (1 ніч) - Белград - Будва (7 ночей) - Софія ( 1 ніч) - Бухарест - Фокшани (1 ніч) - Чернівці - Тернопіль - Львів
 29.06, 06.07, 20.07, 03.08, 20.08, 04.09, 18.09, 02.10 - 8500грн
Є можливість відвідати: дегустацію балканських вин у Белграді, Рильський монастир у Болгарії, Скадарське озеро, каньйон річок Тара і Морача, Цетинє, Ловчен, Негуши, Острог та Которську бухту в Чорногорії …
!!! У вартості туру екскурсії Белградом, Софією та Бухарестом !!!
 
День 1. 
Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал - трансфер до Терміналу «А».
Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». Можлива посадка в Стрию (+1 година з моменту відправлення в тур), Мукачево (+4 години з моменту відправлення в тур). 
У вільний час усіх бажаючих запрошуємо відвідати одну з найдавніших українських фортець - замок «Паланок» (додатково оплачується), чудовим доповненням до екскурсії по замку, стіни якого приховують чимало таємниць і легенд, буде дегустація закарпатських вин у винних погребах замку.
Перетин кордону. Переїзд в Арад. Поселення в готелі. Ночівля в готелі. 
 
День 2. 
 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Белград. Сьогодні нас чекає знайомство з містом, яке по праву вважається серцем Балканського півострова. Отже, знайомтесь - Белград. Його древні стіни бачили готів і франків, кельтів та римлян, слов'ян и турків. Нас чекає пішохідна екскурсія містом, у якому панує неповторна атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії, а дивовижна суміш західної та східної культур створює таємничу чарівливість. Тут замки, палаци и середньовічні фортеці чудово поєднуються з сучасними будівлями та торговими центрами. Вільний час. 
У вільний час усім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсії:
Музей Ніколи Тесли (16€/8€ + вх. квиток). Єдиний офіційний музей великого винахідника Ніколи Тесли знаходиться в Белграді. У музеї зберігаються оригінали документів, особисті речі Ніколи Тесли, а також фотографії та щоденники великого винахідника.
Дегустація балканських вин (21€/13€). Це особливий процес, в якому є щось магічне, таємниче і нікому незвідане. У тихій, спокійній атмосфері, під легке звучання музики занурюємося в п'янке царство смаків і ароматів. Ковток за ковтком розпізнаємо кожну пряну нотку з цього ароматного букета. Також під час дегустації нам відкриють заповітну таємницю створення цього сонячного напою.
Вечеря в традиційному сербському ресторані (26€/21€). У районі Скадарлія, так званого белградського Монмарту, у нас буде унікальна можливість познайомиться із справжньою сербською кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан - багато м'яса, овочів, вина і... чудового настрою...
Орієнтовно о 23.00 – виїзд з Белграду, нічний переїзд у Чорногорію.

День 3.  
 Нас зустрічає Будванська Рив’єра. Ласкаве сонце, теплий пісок, синє море, таємничий шум хвиль – все це курортна зона Будванської Рів'єри.
Курорт Будва – найбільш популярний курорт Чорногорії. Затишне Старе місто, оточене муром, у ньому багато маленьких площ, кафе та крамниць. У Новому місті розташована більшість готелів, ресторанів, нічних клубів та тягнеться легендарний Слов’янський пляж. Тут можуть чудово провести час як ті, хто прагне тиші та спокою, так і ті, хто прагне активного відпочинку з безліччю різноманітних розваг.
Вільний час. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Поселення у готель після 14.00. Ночівля в готелі.

День 4 - 9.  
 Сніданок. У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії (оплачуються додатково):
 Вечір з національним колоритом (46€/36€) з дегустацією вина, ракії, лікеру і вечерею у сімейному винному погребі.
 Екскурсія на катері найбільшим озером Балкан – Скадарським (43€/38€). Воно має статус національного парку, через який проходить кордон між Чорногорією та Албанією. Скадарське озеро відоме своєю неповторною красою, багатою флорою та фауною (це єдине у Європі місце, де ще можна зустріти рожевих пеліканів). Також ми побачимо селища рибалок, у яких зберігся справжній дух провінційної Чорногорії та традиції гостинності.
 «Цетинє – Ловчен – Негуши» (43€/36€). Сьогодні ми відправляємося у стародавню столицю Чорногорії – Цетинє. Місто вважається духовним та культурним центром країни. Ми відвідаємо відомий місцевий монастир, у якому зберігаються мощі Святого Петра Цетиньського та дві унікальні християнські реліквії – рука Святого Іоанна Хрестителя, якою він хрестив Ісуса, та частина хреста, на якому був розп’ятий Ісус. Далі ми проїдемо через надзвичайно гарні місця, відомі як «Кам’яне море Чорногорії», до гори Ловчен, з якої відкривається чудовий краєвид на долину Цетинє. На останок ми заїдемо у село Негуши, що славиться своїми делікатесами: пршутом (копчений окорок), сиром та смачною медовухою. Під час екскурсії – невеличка зупинка для дегустації та придбання місцевих виробів.• Екскурсія двома каньйонами річок Тара і Морача (46€/38€). Дві річки мають одне гірське джерело, але течуть у протилежні сторони. Дорога вздовж каньйону, якою ми будемо рухатися, має велику кількість тунелів, в деяких місцях вона спускається до річки, в інших піднімається на висоту близько 100 м над рікою. Не може не викликати щирого подиву побудована на схилах каньйону ще за часів Австро-Угорської імперії залізниця. У каньйоні Морача на нас чекає огляд монастиря Морач, після якого ми відправимося у каньйон Тара. Завдяки своїй чистоті та прозорості річка Тара отримала назву «Сльози Європи», а її каньйон з унікальною дикою природою є другим за величиною у світі після Колорадського.
 Дубровник (46€/38€). Нас зустрічає одне з найкрасивіших міст Європи. Місто розташоване на скелі, біля самого моря. Рідко де можна зустріти таку красу, гармонію і велич. «Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровнік» - так оцінив Бернард Шоу це дивовижне місто. Під час пішохідної екскурсії по місту нас чекає знайомство з історією старого Дубровніка і його головними визначними пам'ятками.
 Екскурсія однією з найкрасивіших заток у світі - Боко-Которською (43€/36€). Вздовж затоки проходить ланцюг античних та середньовічних містечок, серед яких виділяється Котор – місто з більш ніж двохтисячолітньою історією. За його міськими мурами знаходяться такі шедеври архітектури, як годинникова башта, собор Святого Трифона – покровителя та захисника Котору, церква Святого Луки, церква Святої Анни, церква Святої Марії, герцогський палац та театр Наполеона. У вільний час можна піднятися сходами у фортецю, звідки відкривається неймовірний краєвид на місто.
 «Чудотворний монастир Острог» (36€/21€). Небагато на Землі знайдеться місць, однаково шанованих послідовниками православної, католицької на мусульманської віри. Але монастир Острог, видовбаний у скелі на висоті 900 м над рівнем моря – саме таке місце. Тут немає значення хто ти, важлива тільки ціль твого візиту в це видатне місце. Перше враження: монастир буквально висить у повітрі. Ця святиня вже більше п’яти століть притягує до себе численних паломників з усього світу. Тут зберігаються мощі Святого Василя Острожського – цілителя усіх хворих, а неподалік знаходиться джерело святої води.
 Тірана і Круя (46€/33€+вхідний квиток.) В долині між гір на узбережжі річки Ішм розташована столиця Албанії - Тірана. Місто веде свою історію з мечетей, закладених Османським правителем Сулейманом Пашею на початку XVII ст. За 400 років, що минули з того знаменного моменту, Тірана встигла обрости спорудами помпезної турецької і витонченої італійської архітектури, грунтовно розширитися і перетворитися в цілком сучасне місто... Переїзд в Крую. На вершині гори Сарі Салтиков розташований Середньовічне місто Круя. Назва міста пов'язана з ім'ям національного героя Албанії - Георга Кастріота-Скандеберга. Поруч з містом побудована фортеця, яка стала Державним албанським музеєм, на шляху до фортеці нас зустрічає старий ринок.
•Любителям природних пейзажів та гострих відчуттів ми пропонуємо захоплюючу водну подорож заповідними місцями Чорногорії - нас чекає рафтинг річкою Тара (80/46€), що утворює у нижній течії глибокий каньйон, другий за величиною у світі після каньйону ріки Колорадо. На крутих порогах захоплює дихання, а у тихих заводях серце завмирає від краси навколишньої природи та величі каньйону. Навряд чи можна описати словами відчуття, які отримуєш під час рафтингу, просто треба пережити це самому. Смачний обід зі страв національної кухні стане нагородою тим, хто наважився на цю приголомшливу пригоду. Ночівля в готелі.
 
День 10. 
 Сніданок. Виселення з готелю до 11:00 (речі можна залишити у камері схову готелю). Вільний час на морі. 
Рибалка (46€/38€) – така улюблена усіма чоловіками річ. На цьому пікніку нікому не буде сумно. Усі любителі риболовлі доставлять собі справжнє задоволення, вловивши здобич у відкритому морі та відчувши себе справжніми «морськими вовками». Група підтримки зможе позасмагати на палубі, помилуватися гарною природою та краєвидами курортів. Повернення в Будву. Виїзд в Болгарію о 16.00. Нічний переїзд.

День 11.  
 Нас запрошує Болгарія! Зустрічає нас одна з наймолодших столиць Європи - Софія. Сьогоднішня Софія – динамічне та сучасне місто з численними представництвами світових фірм, офісними та торгівельними центрами, парками, комплексами для відпочинку та розваг. Місто з тисячолітньою історією, назване на честь богині мудрості, воно дбайливо зберігає культурно-історичні пам’ятки різних епох – від античності до сучасності. Ми зможемо побачити Національний історичний музей, найбільший на Балканському півострові, візитну картку Софії – храм Олександра Невського, найстародавнішу у місті церкву Святої Софії, ротонду Святого Георгія – дуже стару, але повністю вцілілу споруду. Вільний час.
Для всіх охочих рекомендуємо екскурсію у Рильський монастир (21€/13€). На правому березі річки Рильська знаходиться найвидатніша пам'ятка болгарської культури і архітектури епохи Національного Відродження – Рильський монастир. Зовні він схожий на неприступну фортецю, однак за високими, міцними мурами знаходиться чудовий архітектурний ансамбль, який вражає численними колонадами, красою невагомих сходів і балконів. 
Повернення у Софію. Поселення у готель. Вільний час. Ночівля.
День 12.  
 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Велико-Тирново.
 
Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати:
Арбанаси (21€/19€), колись місто було набагато більшим поселенням. У 1530 році місто було звільнено Сулейманом I від сплати всіх податків і процвітало за рахунок торгівлі з усією Османською імперією. Містечко відрізняється своїми монументальними будинками і церквами з багатим внутрішнім декоративним оздобленням, різьбою по дереву, стінним живописом, створеними в XVI-XVII століттях. Після невеликої оглядової екскурсії по Арбанасах нас чекає знайомство з гостинністю болгар. На одній із тутешніх вілл, щедрі господарі приготують нам смачну вечерю і почастують вином.
Переїзд у Бухарест. Місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує у собі традиції Заходу та Сходу, що надає йому особливого неповторного колориту. Оглядова екскурсія містом: площа Конституції, Палац Парламенту (занесений у Книгу рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля світу після Пентагону), площа Революції, монумент Відродження та будівлі уряду. Навпроти цього місця розташований палац першого румунського короля Карла Першого, у якому знаходиться Музей мистецтв. Поселення у транзитному готелі на території Румунії. Ночівля в готелі.

День 13.  
 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Україну.
Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Чернівці - 17:00, в Тернопіль - 20:00, до Львова - 23:30. Місце прибуття у Львові - Термінал «А». Трансфер до залізничного вокзалу 
 
 
замовити тур переглянути всі пропозиції

Наша туритсична агенція запропонує найширший перелік для відпочинку і на будь-який смак. Головною метою перед собою ми ставимо не продаж турів, а забезпечення Вас найважливішою інформацією, документами для вашого відпочинку

Ми зможемо забезпечити Вам найдійність та індивідуальний підхід !!!