Самоізоляцію можна обійти!!!! Гарячі тури Єгипет та Албанія

Самоізоляцію можна обійти!!!! Гарячі тури Єгипет та Албанія

 

Як уникнути самоізоляції після повернення з Албанії і Єгипту або будь-якої іншої країни "червоної зони"! ️

 

1. По поверненню в Україну, для проходження паспортного контролю необхідно встановити додаток "Дій вдома" . Якщо виникають труднощі, прикордонники допомагають.

Якщо Ви встановлюєте програму потрібно обов'язково вказувати номер українського оператора зв'язку!

 

2. самоізоляція починається після активації програми "Дій вдома", активувати її потрібно не пізніше, ніж через 48 годин після перетину кордону.

За цей час потрібно не тільки дістатися до місця самоізоляції, а й встигнути здати ПЛР-тест тільки в акредитованій лабораторії.

У неділю немає можливості здати тест!

 

3. РЕЗУЛЬТАТ тесту буде доступний на сайті лабораторного центру. Зазвичай це на наступний робочий день. Якщо здавати тест рано вранці

результат буде в той же день.

Найдоступніший варіант здачі тесту в м.Київ -  "ДНК-Лабораторія" (700 + 15 грн) і "Юнимед Лабораторіз" (900 + 30 грн).

Такі дослідження роблять у шести лабораторіях Львова під керівництвом Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України. (детальна інформаці при переході за посиланням)

 

4. Внесення даних лабораторією в систему "Дій вдома" відбувається автоматично на наступний РОБОЧИЙ день після публікації результатів на сайті лабораторії.

 

5. Необхідно дістатися до місця самоізоляції, активувати додаток "Дій вдома".

 

6. Чекаємо , доки в додаток "Дій вдома" прийде повідомлення про закінчення самоізоляції)

 

Всім негативних результатів!


Сама по собі ізоляція не означає тотальне висновок - виділяється година в день на погуляти з собачкою і стільки ж на похід в продуктовий магазин.

 

    Туристичний портал "Garyachi" пропонує Вам лише навигідниший варіант для відпочинку 2020. Гарячі тури та путівки в Єгипет та Албанію за найвигіднішими умовами, лише для Вас.  Залишайтесь з нами, ми допоможемо Вам вибрати відпочинок за помірними цінами на умовах гарячих пропозицій від туроператорів.