Відпочинок в Єгипті, гарячі тури - туристичний портал Garyachi

Відпочинок в Єгипті, гарячі тури - туристичний портал Garyachi

 

З 1 вересня для відпочинку у Єгипті треба робити ПЛР-тест.

Єгипет запроваджує додаткові заходи безпеки для всіх іноземних відпочиваючих через зростання кількості хворих на коронавірус у деяких країнах. За оновленими правилами з 1 вересня для в’їзду до країни туристи повинні будуть надавати негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не пізніше ніж за 48 годин до перетину кордону.

Дітям віком до 5 років включно робити тестування не потрібно. Усі туристи віком від 6 років повинні обов’язково мати з собою оригінал результатів тесту англійською мовою зі штампом. Результати тесту в електронному вигляді не приймаються для перетину кордону 2.

ДЕ ЗРОБИТИ ТЕСТ

Для туристів, які придбають пакетний тур починаючи з моменту публікації новини на сайті, таке тестування буде робиться безкоштовно або по зниженій вартості в залежності від туроператора, в якого ви купуєте тури.

Для тих, хто вже придбав тур на дати вильоту починаючи з 1 вересня 2020 року, тестування робитиметься за спецціною — виліт з Харкова 799 грн, виліт з Києва 799 грн, виліт зі Львова 799 грн. Тестування у Дніпрі та Запоріжжі — 899 грн. У Маріуполі для самостійної здачі та сплати за тестування рекомендуємо звертатися у медичний центр «Код здоров’я» 3. Одеса — 899 грн..

       Ми завжди тримаємо Вас в курсі найсвіжіших новин !!!