Туризм в Чорногорії vs ПЛР-тести на COVID-19

Туризм в Чорногорії vs ПЛР-тести на COVID-19

     

     Туризм в Чорногорії vs ПЛР-тести на COVID-19 туристичний портал "Garyachi" підготував для Вас важливу інформацію


     З понеділка 22 червня дозволений в’їзд громадян та резидентів України в Чорногорію за умови наявності негативного результату ПЛР тесту COVID-19 терміном не більше 72 годин.
Звичайно виникає безліч запитань. Тож, давайте пошукаємо відповідь на головні з них:


Питання №1. Який саме тест необхідно проходити?

     Чорногорія вимагає аби у туриста під час перетину кордону був результат про негативний Туризм в Чорногорії vs ПЛР-тести на COVID-19

З понеділка 22 червня дозволений в’їзд громадян та резидентів України в Чорногорію за умови наявності негативного результату ПЛР тесту COVID-19 терміном не більше 72 годин.
Звичайно виникає безліч запитань. Тож, давайте пошукаємо відповідь на головні з них:


Питання №2 Який саме тест необхідно проходити?

     Чорногорія вимагає аби у туриста під час перетину кордону був результат про негативний ПЛР-тест. Скільки дійсний результат і з якого моменту необхідно рахувати? Перед здачею тесту обов’язково дізнайтесь у лабораторії яку саме дату вона вказує забору зразка чи дату отримання результату. Від цієї дати рахуйте 72 годин до перетину кордону Чорногорії. Якщо лабораторія вказує обидві дати то 72 годин можна рахувати від дати отримання результату, що вказана на тесті.


Питання №3 На якій мові має бути результат тесту?

     Результат може бути українською або російською, по можливості з перекладом на англійську, але це не обов'язково. Саме головне, щоб чітко було вказано дата отримання результату, що це саме ПЛР-тест і що він негативний! Чи має бути на бланку «мокра» печатка? Якщо лабораторія видає електронні результати тесту на своєму фірмовому бланку на е-мейл чи своєму сайті то цього буде достатньо. Лише роздрукуйте та візьміть його з собою на рейс.


Питання №4 Яка вартість тесту та де його здавати?

     Вартість ПЛР тесту в Україні залежить виключно від лабораторії де ви його будете здавати і коливається здебільшого від 700 грн до 2500 грн. Медичний центр чи лабораторія має бути акредитованою при МОЗ та мати ліцензію на проведення лабораторних досліджень. Громадяни Росії чи Білорусії, що мають посвідку на проживання в Україні, чи можуть летіти до Чорногорії? При прийнятті рішення про пропуск через державний кордон Чорногорії береться до уваги, резидентом якої країни турист, а не його громадянство. Наприклад, якщо турист має посвідку на проживання в Україні, а він громадянином іншої країни, яка не входить в список дозволених до в'їзду на територію Чорногорії, береться до уваги його резидентство, а не громадянство. Також необхідно довести, що вони перебували на території України не менше 14 днів. Доказом штамп в паспорті.


Питання №5 Коли відновлюється чартерна програма в Тіват?

     Перший рейс компанії АЛЬФ летить з Києва вже 4 липня. А з 18 та 19 липня розпочинаються відповідно рейси з Одеси та Харкова. Якщо тест буде позитивним то що буде з моїм туром? З 1.06.2020 АЛЬФ включив страхування фінансових ризиків «Європейське туристичне страхування» ERV, пов’язаних з відмовою від подорожі або її перериванням до турпакету для всіх нових заявок с вильотом після 1.07.2020 (на пакетні тури). Це страхування діє у випадку раптових захворювань і не має різниці COVID-19 це чи ГРВІ.

 

     Якщо ваше бронювання зроблене раніше 1.06.2020 чи якщо ваше замовлення складається лише з чартерних квитків, а не цілого турпакету ви можете додатково за бажанням замовити страхування від невиїзду по ціні 5 USD на 1 людину.
Франшиза по даному страхуванню 20%