Вишукані вихідні в Хорватії

Турагенція - Аккорд тур

Львів вул. Володимира Великого, 123
akkordturl.@gmail.com

(097) 19 44 33 1

Наша туритсична агенція запропонує найширший перелік для відпочинку і на будь-який смак. Головною метою перед собою ми ставимо не продаж турів, а забезпечення Вас найважливішою інформацією, документами для вашого відпочинку

Ми зможемо забезпечити Вам найдійність та індивідуальний підхід !!!

  • Заголовок 3
  • Заголовок 1

Вишукані вихідні в Хорватії!!!

Вартість - від 6658 грн


Днів: 6 Курорт: Сплиm

 10.08 - 4800грн
Львів – Мукачево – Тімішоара (1 ніч) – Сараєво – Спліт (2 ночі) – Мостар (1 ніч)– Меджугор'є – Новий Сад – Мукачево – Львів

!!! У вартості туру екскурсії по Сараєво та Новому Саду !!!

Можливість відвідати: перлину Адріатики - Дубровник і Національний парк Крка в Хорватії, мальовничий Мостар та священне Меджугор'є в Боснії і Герцеговині!!!

День 1. Львів - Стрий - Мукачево - Тимишоара
Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал - трансфер до Терміналу «А».
Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». Можлива посадка в Стрию (+1 година з моменту відправлення в тур), Мукачево (+4 години з моменту відправлення в тур). Перетин кордону. Переїзд в Тімішоару. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 2. Сараєво - Спліт
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Сараєво. У долині ріки Босна, біля підніжжя Динарських Альп, заховалась одна із найбільш незвіданих столиць європейського континенту – Сараєво. Нас чекає безліч яскравих емоцій від відвідин міста, у якому гармонійно переплелись культура, релігія та традиції Сходу і Заходу. Для багатьох мандрівників Сараєво стане відкриттям… Обов'язково варто відвідати Старе місто з цілою мережею вулиць та провулків, закутків та площ у східному стилі. Головне правило відвідування Старого міста – не проходьте повз маленькі провулки. За непримітним поворотом може виявитись красива площа зі своїм життям. Площа-ресторан, площа-ринок, площа-музей і навіть площа-бібліотека. Вільний час. Переїзд в Спліт.
Нас зустрічає серце Далмації – місто Спліт. Спліт відрізняється особливою атмосферою та яскравим колоритом. Сучасність тут гармонійно уживається з 17-віковою історією, сповненою драматичними подіями, що несе у собі сліди різних цивілізацій, за час свого існування Спліт належав римлянам, візантійцям, слов'янам, Венеціанській республіці, Франції та Австрії. Нові будинки тут сусідять із старовинними будівлями XV–XIX століть, що втілюють найрізноманітніші архітектурні стилі, а вітрини модних магазинчиків виходять на древні міські вулиці. Поселення в готелі (в околицях міста Спліт). Проїзд у Спліт на громадському транспорті (квиток оплачується додатково - самостійно). Вільний час. Ночівля в готелі.


День 3. Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії... - Дубровник
Сніданок. Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії(оплачуються додатково):
Дубровник (38€/30€). Нас зустрічає одне з найкрасивіших міст Європи. Місто розташоване на скелі, біля самого моря. Рідко де можна зустріти таку красу, гармонію та велич. «Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровник» - так оцінив Бернард Шоу це дивовижне місто. Під час пішохідної екскурсії містом нас чекає знайомство з історією старого Дубровника та його головними визначними пам'ятками. Повернення в Спліт. Ночівля в готелі.


День 4. Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії... - Мостар
Сніданок. Виселення з готелю до 11:00 (речі можна залишити у камері схову готелю). Вільний час. Всім бажаючим пропонуємо відвідати Національний парк Крка (36€/30€+вх. квиток) - це сім дивовижно красивих і лагідних водоспадів, розташованих вздовж однієї з найчарівніших рік у Хорватії – Крка. Найбільшим з них визнано водоспад Скрадінській бук, його висота досягає 46 метрів. Окрім водоспадів, цей національний парк відрізняється численними печерами та багатством і різноманіттям флори і фауни. Красу Крки потрібно побачити наочно, подихати чистим повітрям, зробити неймовірно красиві фотографії та вкотре здивуватись, як таке чудо могла створити природа. О 18:00 виїзд з Хорватії. Переїзд в Мостар. Поселення в готелі. Вільний час.
Усім бажаючим пропонуємо відвідати нічну екскурсію Мостаром (10€/8€). Мальовниче містечко, що розкинулося по обидва боки річки Неретви, сьогодні є одним з найпопулярніших туристичних центрів Боснії та Герцеговини. Знайомство з містом потрібно розпочати зі Старого мосту, збудованого в XVI столітті, що був частиною багатьох торгових шляхів. Значення цього моста для місцевої економіки було таким великим, що він постійно охоронявся «мостарами», доглядачами моста. Навколо цього моста зараз є безліч ресторанчиків і сувенірних лавок. Повернення в готель. Ночівля в готелі.


День 5. Меджугор'є
Сніданок Виселення з готелю. Вільний час. У вільний час усім бажаючим пропонуємо відвідати:
Меджугор'є (38€/30€) - священне місце, яке збирає безліч людей з глибокою вірою та бажанням знайти мир у своїй душі та серці… Містичні події почали відбуватися тут з 1981 року, коли групі з 6 молодих людей явилася Свята Діва Марія, і на наступний день четверо людей знову бачили Святу Діву Марію. На сьогоднішній день, Свята залишила більше тисячі різних послань в цьому місці. На початку послання з'являлися буквально щодня. Багато людей взяли Божу милість в свої серця в цьому священному місці і знайшли мотивацію, щоб жити гідним і кращим життям. Переїзд в Новий Сад.
Нас зустрічає древнє і дивовижно красиве місто на Дунаї – Новий Сад. Друге за величиною та по праву перше за кількістю музеїв, художніх галерей, пам'яток архітектури місто в країні. Тут, як ніде у світі, відчуваєш зміну епох та таємну романтику середньовіччя. Під час екскурсії містом ми побачимо його головні пам'ятки: Сербський народний театр, Костел, Православний Собор, Площу Свободи, Дунайський парк, фортецю Петроварадін… Вільний час. Нічний переїзд в Україну.

День 6. Львів
Переїзд в Україну. Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Мукачеве - 10:00, до Львова - 13:00.
Місце прибуття у Львові - Термінал «А». Трансфер до зал. вокзалу орієнтовно о 14:00.
До нових зустрічей!

замовити тур переглянути всі пропозиції

Наша туритсична агенція запропонує найширший перелік для відпочинку і на будь-який смак. Головною метою перед собою ми ставимо не продаж турів, а забезпечення Вас найважливішою інформацією, документами для вашого відпочинку

Ми зможемо забезпечити Вам найдійність та індивідуальний підхід !!!