Світ насолод - Хорватія

Турагенція - Аккорд тур

Львів вул. Володимира Великого, 123
akkordturl.@gmail.com

(097) 19 44 33 1

Наша туритсична агенція запропонує найширший перелік для відпочинку і на будь-який смак. Головною метою перед собою ми ставимо не продаж турів, а забезпечення Вас найважливішою інформацією, документами для вашого відпочинку

Ми зможемо забезпечити Вам найдійність та індивідуальний підхід !!!

Хорватія!!! Львів – Мукачеве – Арад (1 ніч) – Загреб – Істрія (4 ночі) – Белград – Тімішоара (1 ніч) – Мукачеве – Львів

Днів: 7

 Львів – Мукачеве – Арад (1 ніч) – Загреб – Істрія (4 ночі) – Белград – Тімішоара (1 ніч) – Мукачеве – Львів

!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

!!! У вартості туру екскурсії по Загребу, Белграду і Тімішоарі!!!


Возможно посетить: замок Паланок в Мукачево, Ровінь, Пореч і Пулу на півострові Істрія, а також острів Бріюні та Плітвіцькі озера в Хорватії!!!

 

День 1. 

Львів - Стрий - Мукачево - Арад

 Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал - трансфер до Терміналу «А».
Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». Можлива посадка в Стрию (+1 година з моменту відправлення в тур), Мукачево (+4 години з моменту відправлення в тур). У вільний час усім бажаючим пропонуємо відвідати одну з найдавніших українських фортець - замок «Паланок» (10€/3€), чудовим доповненням до екскурсії замком, стіни якого приховують чимало таємниць та легенд, буде дегустація закарпатських вин у винних погребах замку. Перетин кордону. Переїзд в Арад. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

 

День 2. 

Загреб - Істрія

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Загреб. Всіх бажаючих запрошуємо на екскурсію столицею Хорватії - містом Загреб. Наша екскурсія почнеться з історичного центру міста, яке затишно розташувалось між двома пагорбами. Ми прогуляємося центральною площею Йосипа Елачича, пройдемось до площі Героїв Хорватії та обов'язково познайомимось з символом Загребу Кафедральним собором… Вільний час. Переїзд до півострову Істрія. Поселення на одному з курортів (неподалік Рієки чи Опатії).
Істрія — найбільший півострів Хорватії та найзахідніший район країни. Своїми зеленими пагорбами, мальовничими маленькими містечками та пейзажами він нагадує французьку чи італійську провінцію. Через велику кількість соснових і листяних дерев лікарі рекомендують це місце людям, страждаючим захворюваннями дихальних шляхів, а спокійна атмосфера півострова дозволяє гостям гарно розслабитися і добре відпочити. Регіон володіє дуже м'яким кліматом, навіть в серпні тут немає традиційної спеки, тому для сімей з дітьми та літніх людей цей регіон найбільш сприятливий. Ночівля в готелі.

День 2 - Загреб - Істрія День 2 - Загреб - Істрія День 2 - Загреб - Істрія День 2 - Загреб - Істрія
 

День 3 - 5. 

Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії... - Пореч - Плітвіцькі озера - Архипелаг Бріуни - Пула

 Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії (оплачуються додатково):
«Істарський колорит – Ровінь, Лімський фіорд і Пореч» (38€/30€). Під час цієї екскурсії ми зможемо сповна пізнати історію країни, насолодитись чаруючою природою Істрії. Ровінь - це, ймовірно, найбільш колоритне та найбільш італійське місто півострова, не спроста, його ще називають «маленькою хорватською Венецією». Адже кам'яні стіни вкритих глиняною черепицею середньовічних будинків старого міста піднімаються з моря, а химерно порізана берегова лінія з яхтами, що похитуються у голубій воді, передає неповторну атмосферу, завдяки якій місто ще називають «найбільш романтичним містом Хорватії». Далі наш маршрут веде до одного з найпівденніших фіордів Європи – Лимського, ущелина завдовжки 10 км і глибиною 30 метрів, з найширшою частиною приблизно 600 метрів виходить прямо в Адріатику. З обох сторін розташовані дуже круті гори, в деяких частинах вони досягають 100 метрів висоти, вкриті густим лісом, причому, у північній частині затоки ростуть вічнозелені дерева, а у південній - листяні. Фінальним акордом екскурсії буде відвідування містечка Пореч. Вільний час.
«Краса Хорватії, Плітвицькі озера» (48€/38€+вх. квиток). Сьогодні нас чекає знакомство з найбільшим парком в Хорватії «Плітвіцькі озера». Вся його краса зібрана в 16 озерах, пов'язаних між собою водоспадами і протоками. Ці озера, немов 16 аквамаринів, вінчають собою корону густого гірського лісу. Прогулянка парком залишить незабутні враження на все життя. Невинність навколишньої природи, широка гладь води, галасливі водоспади та просто текучі струмки, найчистіше повітря, запах квітів і рослин налаштовують на почуття єднання з природою. Вода в озерах незвичайного кольору: яскраво-смарагдово-блакитна… і, водночас, абсолютно прозора. Вільний час.
«Райський куточок – Бріюні» (30€/23€+вх. квиток). Бріюні по праву зараховують до найкрасивіших національних парків Хорватії та вважають однією з найважливіших та найбільш значущих пам'яток країни. Не спроста тут побувало більше сотні лідерів країн, і безліч зірок, серед яких Мерилін Монро, Елізабет Тейлор, Карло Понті, Софі Лорен та багато інших. Бріюні і зараз є резиденцією президента Хорватії, та всі неофіційні міжнародні візити політиків обов'язково включають в себе відвідування знаменитої Білої вілли. Натомість нас чекає подорож на кораблику вздовж морського узбережжя до острова, а на острові - екскурсія туристичним паровозиком, протягом якої ми зможемо побачити чудовий сафарі-парк, де по сьогоднішній день живуть екзотичні тварини: слони, зебри, олені, страуси і павичі. Доповнить екскурсію мальовничим парком відвідування містечка Пула. Вільний час. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля в готелі.

День 3 - 5 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії... - Пореч - Плітвіцькі озера - Архипелаг Бріуни - Пула День 3 - 5 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії... - Пореч - Плітвіцькі озера - Архипелаг Бріуни - Пула День 3 - 5 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії... - Пореч - Плітвіцькі озера - Архипелаг Бріуни - Пула День 3 - 5 - Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії... - Пореч - Плітвіцькі озера - Архипелаг Бріуни - Пула
 

День 6. 

Белград - Тимишоара

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Белград. Сьогодні нас чекає знайомство з містом, яке по праву вважається серцем Балканського півострова. Отже, знайомтесь – Белград. Його древні стіни бачили готів і франків, кельтів і римлян, слов'ян і турків. Нас чекає пішохідна екскурсія містом, в якому панує неповторна атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії, а химерна суміш східної і західної культур створює таємниче зачарування. Тут замки, палаци і середньовічні фортеці чудово поєднуються з сучасними будівлями і торговими центрами. Вільний час. У вільний час всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсії:
Вечеря в традиційному сербському ресторані (23€/18€). В районі Скадарлії, так званого белградського Монмартру, у нас буде унікальна можливість познайомитись зі справжньою сербською кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан - багато м'яса, овочів, вина і… чудового настрою… Переїзд в Тімішоару. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 6 - Белград - Тимишоара День 6 - Белград - Тимишоара День 6 - Белград - Тимишоара День 6 - Белград - Тимишоара
 

День 7. 

Тимишоара - Мукачево - Львів

 Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні нас чекає екскурсія містом з багатою історією, дивовижною архітектурою і мальовничою природою, знайомтесь - Тімішоара. Чарівність міста Тімішоара полягає в особливому характері його архітектури і яскравого культурного життя. Часто місто називають «маленьким Віднем», цілий рік в ньому проходять музичні та театральні вистави, тут безліч художніх галерей, музеїв, соборів. Переїзд в Україну. Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Мукачеве - 17:00, до Львова - 23:30.
Місце прибуття у Львові - Термінал «А». Трансфер на потяги до зал. вокзалу орієнтовно о 23:50.
До нових зустрічей!

 

 

 • День 1

   Львів - Мукачево

   Для туристів, які прибувають на Львівський з.д. вокзал - трансфер на Термінал «А».
  Можлива посадка в Стрию (+1 година з моменту відправлення в тур), Мукачеве (+4 години з моменту відправлення в тур).
  У вільний час всім бажаючим пропонується відвідати одну із найдавніших українських фортець - замок «Паланок» (10€/3€), прекрасним доповненням до екскурсії по замку, стіни якого приховують чимало таємниць і легенд, буде дегустація закарпатських вин у винних погребах замку. Нічний переїзд до Боснії і Герцеговини.

   

 • День 2

  Мостар

   Переїзд в Мостар. Поселення в готелі. Всіх бажаючих запрошуємо на вечірню екскурсію по Мостару. Мальовниче місто, що розкинулося по обидва боки річки Неретви, сьогодні є одним із самих популярних туристичних центрів Боснії і Герцеговини. Знайомство з містом потрібно починати із Старого Мосту, що був побудований у XVI столітті і був частиною багатьох торгових шляхів. Значення цього моста для місцевої економіки було настільки велике, що міст цей постійно охоронявся «мостарами», доглядачами моста. Навколо цього моста зараз є безліч ресторанчиків і сувенірних крамниць. Повернення в готель. Всіх бажаючих запрошуємо на смачну вечерю в кращих боснійських традиціях (13€/11€). Вільний час. Ночівля в готелі.

 • День 3

   Меджугор'є - Благай - Кравіца - Спліт

   Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. У вільний час усіх бажаючих запрошуємо відвідати:
  Меджугор'є (38€/30€) - священне місце, яке збирає безліч людей з глибокою вірою і бажанням знайти мир у своїй душі і серці... Містичні події почали відбуватися тут з 1981 року, коли групі з 6 молодих людей з'явилася Свята Діва Марія, на наступний день четверо людей бачили Святу Діву Марію. На сьогоднішній день, Свята залишила більше тисячі різних послань у цьому місці. На початку послання з'являлися буквально щодня. Багато людей взяли Божу милість в свої серця в цьому священному місці і знайшли мотивацію, щоб жити гідним і кращим життям.
  Благай і Кравіца (38€/30€). На нас чекає знайомство з одними з найкрасивіших місць в Боснії і Герцеговини. Перший на нашому шляху буде маленьке містечко Благай з головною визначною пам'яткою текією для дервішів. Місце для текії вибиралося з особливою увагою. Це мав бути куточок, наповнений гармонією, і, в той же час, - затишний. Сім сутностей складають текію: будинок, сходи, вода спокійна і вода текуча, скеля, могила, печера. У Благаю біля витоку Буни є всі ці складові. Далі нас чекає переїзд в природний парк Кравіца з красивими водоспадами, які розташовані півколом, наче декорації на сцені театру. Переїзд у Спліт.

 • День 4-6

  Відпочинок на Адріатичному морі Хорватії... - Дубровник - Плітвіцькі озера

   Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії (оплачуються додатково):
  • Дубровник (38€/30€). Нас зустрічає одне з найкрасивіших міст Європи. Місто розташоване на скелі, біля самого моря. Рідко де можна зустріти таку красу, гармонію і велич. «Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровник» - так оцінив Бернард Шоу це дивовижне місто. Під час пішохідної екскурсії по місту нас чекає знайомство з історією старого Дубровника і його головними визначними пам'ятками.
  • Національний парк Крка (36€/30€+вх. квиток) - це сім дивовижно гарних і ласкавих водоспадів, розташованих уздовж однієї з найпрекрасніших річок в Хорватії - Крка. Найбільшим серед них визнано водоспад Скрадінській бук, його висота досягає 46 метрів. Поряд з водоспадами, цей національний парк відрізняється численними печерами та багатством і різноманітністю флори і фауни. Красу Крка треба побачити своїми очима, подихати чистим повітрям, зробити надзвичайно гарні фотографії і черговий раз задуматись над питанням, як таку красу могла створити природа..
  • «Краса Хорватії, Плітвіцькі озера» (48€/38€+вх. квиток). Сьогодні нам належить знайомство з найбільшим парком в Хорватії «Плітвіцькі озера". Вся його краса зібрана в 16 озерах, пов'язаних між собою водоспадами і протоками. Ці озера, немов 16 аквамаринів, вінчають собою корону густого гірського лісу. Прогулянка парком подарує незабутні враження на все життя. Невинність навколишньої природи, широка гладь води, галасливі водоспади і прості струмки, найчистіше повітря, запах квітів і рослин налаштовують на почуття єднання з природою. Вода в озерах надзвичайного кольору: яскраво-смарагдово-блакитна... і в той же час абсолютно прозора.
  Повернення в готель. Ночівля в готелі.

 • День 7

  Трогір

   Сніданок. Виселення з готелю до 11:00 (речі можна залишити в камері зберігання готелю). Вільний час. Усіх бажаючих запрошуємо відвідати Трогір (18€/13€) - це ще одне місце в Хорватії, яке по праву можна назвати містом-музеєм. Історично старе місто розташоване на невеликому острівці, відділеному вузькою протокою від материка і протокою ширше від великого острова Чіово. Вражає місто унікальним набором палаців, храмів, веж і старовинних будівель, а заплутані в лабіринт вулички «старого міста» і зовсім роблять Трогір несхожим на жодне з міст хорватського узбережжя. О 21:00 виїзд до Сербії. Нічний переїзд.

 • День 8

  Белград - Тимишоара

   Сьогодні нас чекає знайомство з містом, який по праву вважається серцем Балканського півострова. Отже, знайомтеся - Белград. Його стародавні стіни бачили готів та франків, кельтів і римлян, слов'ян і турків. Нас чекає пішохідна екскурсія містом, в якому панує неповторна атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії, а химерна суміш східної і західної культур створює таємниче зачарування. Тут замки, палаци і середньовічні фортеці чудово поєднуються з сучасними будівлями і торговими центрами. Вільний час. У вільний час Усіх бажаючих запрошуємо відвідати екскурсії:
  Музей Ніколи Тесли (13€/6€+вх. квиток). Єдиний офіційний музей великого винахідника Ніколи Тесли знаходиться в Белграді. У музеї зберігаються оригінали документів, особисті речі Ніколи Тесли, а також фотографії та щоденники великого винахідника.

 • День 9

   Тимишоара - Мукачево - Львів

   Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні нас чекає екскурсія по місту з багатою історією, дивовижною архітектурою і мальовничою природою, знайомтеся - Тімішоара. Чарівність міста Тімішоара полягає в особливому характері його архітектури і яскравому культурному житті. Часто місто називають «маленьким Віднем», круглий рік в ньому проходять музичні та театральні вистави, тут безліч художніх галерей, музеїв, соборів. Переїзд в Україну. Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Мукачеве - 17:00, до Львова - 23:30.
  Місце прибуття у Львові - Термінал «А». Трансфер на залізничний вокзал орієнтовно 23:50.
  До нових зустрічей!

замовити тур переглянути всі пропозиції

Наша туритсична агенція запропонує найширший перелік для відпочинку і на будь-який смак. Головною метою перед собою ми ставимо не продаж турів, а забезпечення Вас найважливішою інформацією, документами для вашого відпочинку

Ми зможемо забезпечити Вам найдійність та індивідуальний підхід !!!