Сонячний поцілунок Барселони

Турагенція - Аккорд тур

Львів вул. Володимира Великого, 123
akkordturl.@gmail.com

(097) 19 44 33 1

Наша туритсична агенція запропонує найширший перелік для відпочинку і на будь-який смак. Головною метою перед собою ми ставимо не продаж турів, а забезпечення Вас найважливішою інформацією, документами для вашого відпочинку

Ми зможемо забезпечити Вам найдійність та індивідуальний підхід !!!

  • Заголовок 2
  • Заголовок 1
  • Заголовок 3
  • Заголовок 4
  • Заголовок 5

Сонячний поцілунок Барселони

8 ЕКСКУРСІЙ ВЖЕ У ВАРТОСТІ ТУРУ!!!

  02.05, 04.05, 09.05, 12.05, 19.05, 22.05, 24.05, 05.06, 11.06, 15.06, 18.06, 21.06, 23.06, 03.07, 09.07, 13.07, 16.07, 20.07, 25.07, 28.07, 03.08, 06.08, 14.08, 29.08 - 8000грн

День 1. 

Львів – Краків

 
 

Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал - Термінал-А». Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону. При швидкому проходженні кордону екскурсія

 

Королівський шлях

 (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
 
Краків-місто – вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить... Вавельський пагорб, Кафедральний собор, Двір резиденції. Зупинки на фотопаузу. Вулиця Гродська, Королівський шлях ми дійдемо до Ринкової площі, послухаємо трубача в Маряцькому костелі, зайдемо і виберемо сувенір на торгових рядах Сукенніци.
 
 

Пива багато не буває

 (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
 
У Польщі варять гарне пиво і знають про нього безліч історій. Пропонуємо Вам спробувати польську кухню і зануритися в пивну атмосферу різних епох!
 

Ночівля на території Чехії.

 
День 1 - Львів – Краків
День 1 - Львів – Краків
День 1 - Львів – Краків
День 1 - Львів – Краків
 

День 2. 

Мюнхен – Замок Нойшванштайн

 
 

Сніданок. Переїзд в столицю Баварії – місто Мюнхен. Екскурсія по місту.

 
Екскурсія 

Мюнхен – Легенда Баварії 

(входить у вартість туру)
 
Нас запрошує "Німецький Рим" – місто з чудовою атмосферою гостинності, по якому хочеться блукати з ранку до ночі. Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, і навіть національні костюми носять не тільки у свята. Мюнхен славиться дивовижною історією, всесвітньо відомим пивом, смаженими ковбасками і найбільшим в світі святом "Октоберфест".
 

У вільний час пропонуємо відвідати на вибір:

 

Сучасний Мюнхен

 (Дорослий: 23€ / Діти: 18€)
 
Мюнхен такий багатоликий і незвичайної, вміє дивувати і змушує захоплюватися знову і знову. Ми побачимо місто епохи Людвіга I, знаменитий мюнхенський квартал музеїв – перші музеї, побудовані в світі! Чудовий палац і парк Нимфенбург – Замок Німф. І на завершення нас чекає стадіон і олімпійський парк 1972 року історія тієї далекої олімпіади. І поруч – завод, виставковий центр і музей БМВ. Бажаючі зможуть відвідати музей.
 
 

Мюнхенська резиденція

 (Дорослий: 21€ / Діти: 21€ + вх. квиток)
 
«Мюнхенська резиденція» роду Віттельсбахів, яка була і залишається одним з найбільш значних і грандіозних палацових ансамблів світу, і по праву вважається головною визначною пам'яткою Мюнхена.
 

Можливе відвідування музеїв (доп. Оплата) «Стара і Нова Пінакотека», «Резиденція Баварських королів», палацово-парковий комплекс Нимфенбург, музей BMW. АБО

 

Фантазії Короля Людвіга

 (Дорослий: 60€ / Діти: 48€)
 
На півдні Німеччини, біля підніжжя Альп переплітаються казка і реальність. Прекрасні сни стають реальністю, а мрії, здається, ось-ось здійсняться. Цікава і захоплююча історія дивака і мрійника Короля Людвіга II баварського. Нас чекає замок Нойшванштайн ("Новий лебединий камінь") – це суміш найрізноманітніших архітектурних стилів і епох, це безкінечні зали і кімнати, що вражають своєю пишністю, це ілюзія, втілена в життя. Замок-казка, що затаївся в лісових масивах Баварських Альп, справжній шедевр, який заслужив шалену популярність у туристів. Нойшванштайн став прототипом замку Сплячої красуні в Паризькому Діснейленді, джерелом натхнення Чайковського для балету "Лебедине озеро" і втіленням любові Людвіга II до музики Вагнера.
 
 
Екскурсія 

Вулички Старого Мюнхена

 (входить у вартість туру)
 
Екскурсія по Мюнхену. Мюнхен пройшов довгий шлях від монастирського подвір'я до блискучого міста. Ми дізнаємося історію його зльоту, послухаємо міські легенди і правдиві історії про чудеса, які не раз відбувалися в Мюнхені і рятували місто і його жителів. Можливість відвідати одну з пивоварень. У місті здавна існують 6 головних броварень, які сьогодні відомі на весь світ: Хофброй, Августінер, Левенброй, Пауланер, Хакер-Пшор і Шпати. У мюнхенських пивних панує затишна і невимушена атмосфера. Ми смачно повечеряємо і продегустуємо пиво (оплата по меню).
 

Нічний переїзд в Іспанію.

 
День 2 - Мюнхен – Замок Нойшванштайн
День 2 - Мюнхен – Замок Нойшванштайн
День 2 - Мюнхен – Замок Нойшванштайн
День 2 - Мюнхен – Замок Нойшванштайн
 

День 3. 

Барселона – Фламенко шоу

 
 

Прибуття в Сонячну Барселону. В Іспанії в одну гримучу суміш сплелися фламенко і корида, сучасні міста і вікові традиції, відвага Дон Кіхота і вірність Санчо Панси, палкість Кармен і неповторність Дон Жуана. Відпочинок в Іспанії - це танці фламенко, зустріч з сонцем, хорошою кухнею і іспанськими винами, з гостинністю і радістю життя.

 
Екскурсія 

Знайомство з Барселоною. Готичний квартал і бульвар Рамблас

 (входить у вартість туру)
 
Знайомство з Барселоною потрібно починати з відвідин готичного кварталу. У кожного міста є свої секрети: великі і маленькі, добрі і не дуже. У Барселоні ці секрети надійно охороняють вузенькі вулички Готичного Кварталу. Століттями спостерігав цей район за течією життя міста, за зміною поколінь. Захоплююча прогулянка по вуличках Середньовічної Барселони. Перлина кварталу - Кафедральний собор Барселони з розкішним Готичним фасадом. Історичний центр готичного кварталу - площа Короля-диво готики і місце дії незліченних подій щоденної історії Барселони. Одним з кращих місць для художників і богеми є Площа дель-Пі, з її чарівною церквою Санта-Марія-дель-Пі. Прогулянка по бульвару Рамблас, зупинка на площі Св. Якова, де знаходяться найбільш значущі будівлі Барселони-її мерія і палац Уряду. Душевна екскурсія познайомить нас з чудовим містом. А якщо нам пощастить ми почуємо в готичному кварталі іспанські гітари. Незвичайна атмосфера, стародавні кам'яні стіни, що зберігають історію поколінь і ніжні ритми гітари - все це зіллється воєдино і зробить вечір чарівним.
 
 

Все життя-Фламенко

 (Дорослий: 38€ / Діти: 33€)
 
Сонце сідає за горизонт і в наступаючій темряві немов спалахують куплети фламенко. Надривна музика і стукіт підборів. Роза в зубах. Дріб кастаньєт вибиває стогони розбитого серця, скарги на зраду і крики помсти. Пісня закінчується, її змінює інша ... Вечірня Іспанія, немов збожеволівши від пристрасті, танцює фламенко, фламенко, фламенко.
 

Поселення в готель. Ночівля на території Іспанії.

 
День 3 - Барселона – Фламенко шоу
День 3 - Барселона – Фламенко шоу
День 3 - Барселона – Фламенко шоу
День 3 - Барселона – Фламенко шоу
 

День 4. 

Барселона – Монсеррат – Тібідабо

 
 

Сніданок. Вільний час. Для бажаючих: Автобусна екскурсія

 

Сонячна Барселона

 (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
 
Наш маршрут пройде найцікавішими місцями Барселони. Панорамна Барселона - дивовижно красиве місто. Ми дізнаємося історію римської колонії Барсіно, познайомимося з кварталами Ешампле, Тріумфальною аркою. Парк Сіутадея, Барселонетта з відомим пляжем і морським кварталом, площа Іспанії. Олімпійське Кільце, Набережна Колумба, Олімпійський Порт. Зупинки на фотопаузи.А з гори Монтжуік зможете зафіксувати на пам'ять панорамний вид на Барселону.
 
 

Гауді і його творіння 

(Дорослий: 26€ / Діти: 26€ + вх. квиток)
 
Воістину, генії божевільні. Каса Міла, Каса Батло, Храм Святого Сімейства, Парк Гуель. Мільйони людей будують подумки повітряні замки з піску, але тільки один зумів втілити свої мрії в реальність. Нас чекає нестримний політ думки і продуманість найдрібніших деталей.
 
 

Гора Монсеррат 

(Дорослий: 46€ / Діти: 36€)
 
А тепер нас чекає екскурсія в священне місце - гора Монтсеррат. Монсеррат - одне з небагатьох місць на Землі, які, варто один раз побачити, що врізаються намертво в пам'ять і залишаються там назавжди. Ми здійснимо підйом на священну для каталонців гору. Старовинний монастир зберігає зображення головної святої цих місць - Чорної діви Монтсеррат. У Чорної діви просять здоров'я, сімейного щастя і благополуччя. Монсеррат змінює людину, робить її іншою. Приголомшливі пейзажі, незвичайна атмосфера містики, оповиваюча чудотворне зображення Богоматері, зроблять екскурсію незабутньою ... Головна святиня Каталонії розташована в оточенні безкраїх виноградників. Вся історія виноробства, починаючи з доби середньовіччя, безпосередньо пов'язана з діяльністю монастирів.
 

Повернення в Барселону. Вечірня екскурсія

 
Екскурсія 

Вогні Барселони

 (входить у вартість туру)
 
Барселона при світлі дня і Барселона вечірня - два абсолютно різних города.Что може бути краще, ніж прокотиться вулицями вечірньої Барселони. Вогні нічного міста зачаровують і зачаровують. Ми відвідати найрозкішніший променад Барселони: Пассейдж де Граса, Який називають Єлисейськими полями Барселони. Потім нас чекають чарівні фонтани. Струмені води ніби оживають і виконують танці під класичну музику. Панорама, буйство кольору і музики - спогади про це залишаються на все життя! І закінчимо екскурсію, заїхавши на саму Високу точку Барселони, гору Тібідабо, де перед нами відкриється неповторний вигляд нічного міста. На горі засяє золота корона Храму Святого серця-Ось вона - Барселона Вечірня !!! Абсолютно особливий і особливе місто! І ми піднімемо по келиху сангрии за прекрасний вечір!
 

Ночівля на території Іспанії.

 
День 4 - Барселона – Монсеррат – Тібідабо
День 4 - Барселона – Монсеррат – Тібідабо
День 4 - Барселона – Монсеррат – Тібідабо
День 4 - Барселона – Монсеррат – Тібідабо
 

День 5. 

Барселона – Камп Ноу

 
 

Сніданок. Вільний час. Пересування на громадському транспорті (дод. оплата). Для бажаючих прпонуємо відвідати:

 

Іспанське село

 (входить у вартість + вх. квиток)
 
І заключний акорд в Барселоні - екскурсія в Іспанське село. Навіть декількох тижнів не вистачить щоб побачити всю красу Іспанії ... Дозвольте не погодитись! Адже в Барселоні є Іспанське село, де зібрані копії найкрасивіших і відомих будівель іспанської архітектури. Перед нами відкриють двері церкви, палаци, вулиці і площі різних іспанських провінцій! Справжнім музеєм під відкритим небом, а ще - відмінним місцем для покупки сувенірів!
 
 

Барселона і море. Борн, Барселонетта. Акваріум

 (Дорослий: 18€ / Діти: 13€ + вх. квиток)
 
Історія Барселони була завжди пов'язана з морем. До 15 століття у міста не було свого постійного порту ... Про це та багато іншого наша історія. Екскурсія і за двома «морським» районам міста Борну і Барселонети. Серце старої Барселони- Борн. Вузькі середньовічні вулички, оригінальні патіо (внутрішні дворики), сходи, прикрашені ажурним кам'яним різьбленням провідні на "planta principal" (головний поверх). Вслухайтеся в назви вулиць Борна: вулиця злолотоковалів, дзеркальників, Капелюшників, Канато-плетільників... Чарівно ... Далі-Барселонета-унікальне місце, де завжди пахне морем. Тут знаходяться численні рибні ресторанчики, де можна спробувати смачні морепродукти, свіжу рибу і страви іспанської кухні. Уздовж набережної вуличні музиканти влаштовують свої концерти. Тут панує гарний настрій і завжди з'явиться бажання танцювати і підспівувати ім. Зовсім недалеко знаходиться чудовий пляж. Ласкаве море, теплий пісочок- тут ми наповнимося духом істинної Каталонії і моря. Час для сангрії і відпочинку на морі.
Бажаючі можуть відвідати Акваріум (вх квиток). Тут мешкає 11 тисяч морських створінь. Всі акваріуми тематичні. Головною визначною пам'яткою є гігантський океанаріум, через який веде довгий 80-метровий скляний тунель. Створюється відчуття, ніби йдеш по морському дну, а зверху пропливають акули, скати і інша океанська живність.
 
 

Барселона і футбол

 (Дорослий: 18€ / Діти: 13€ + вх. квиток)
 
Легендарний Камп Ноу - найвідоміший стадіон Іспанії, і найбільший за місткістю не лише в Іспанії, але і у всій Європі. Стадіон Барселони приймав кращі футбольні команди світу! Тут «творили» Марадона, Рональдіньо, Гуардіола, Крюфф ... Камп Ноу - це захоплення і захват, перемоги і поразки, успіх, сміх і сльози. Це місце, яке обов'язково потрібно відчути! Адже футбол - це не просто гра ... На радість уболівальників всього світу, на стадіоні Камп Ноу працює музей, присвячений легендарному футбольному клубу «Барселона». Це третій за відвідуваністю музей в Барселоні. Музей був відкритий в 1989 році, і з тих пір його відвідали близько 15 мільйонів чоловік. Будь-який поважаючий себе футбольний уболівальник вважає своїм обов'язком доторкнутися до історії легендарної команди. У музеї представлені трофеї і нагороди клубу. Крім того, відвідувачам надається можливість вийти на стадіон і подивитися на поле з дикторської кабіни. Також відкриті для відвідування роздягальні футболістів і кімната преси. Серед трофеїв музею - кубки, футболки, бутси та фотографії, а також записи практично всіх голів легендарної Барси.
 
 

Така смачна Барселона

 (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
 
Гастрономічна прогулянка по Барселоні. Тапас, устриці, вино і ... враження. Кращий спосіб відкрити для себе місто або країну - це спробувати, що тут п'ють і їдять. Чому іспанці і каталонці приділяють стільки уваги їжі і напоям, які секрети середземноморської кухні? Незабутня гастрономічна пригода чекає нас. Прогулянка по найвідомішому ринку Барселони - Бокерії, відвідування старовинних кафе і пінчосних, дегустація хамона і морепродуктів, розповіді про оливкову олію і вермут. А ряди, де торгують морепродуктами, там очі розбігаються навіть у досвідченого кухаря, різні краби омари, лангусти, гігантські креветки, молюски, черепашки і тд. Гід розповість про типові для Каталонії продукти і блюда. Фрукти, овочі, зелень, м'ясо, морепродукти, сири, гриби, хліб що і як треба в Іспанії купувати і готувати. Найцікавіші види сиру, хамона і інших місцевих делікатесів ми спробуємо тут же, прямо з прилавка! А на десерт нас чекає легендарна чурросна - типова Каталонська розвага для ласунів. (оплата по меню)
 

Переїзд до Франції. Ночівля на території Франції

 
День 5 - Барселона – Камп Ноу
День 5 - Барселона – Камп Ноу
День 5 - Барселона – Камп Ноу
 

День 6. 

Монако – Сен-Поль-де-Ванс – Ніцца

 
 

Сніданок. Прибуття на Лазурний берег. У теплий період часу можливість відпочинку на морі. Ах, цей Лазурний Берег – синонім блиску, краси і безкінечного задоволення... Для бажаючих:

 
Екскурсія 

Красуня Ніцца

 (входить у вартість туру)
 
Це місто кличе до себе художників і поетів, туристів і знаменитостей, персон королівської крові і інтелігентів зі всього світу. Побувавши в Ніцці, ми ніколи не забудемо ласкаве море, жваві площі і чарівний дух романтики, що витає в повітрі цього міста ....
 

Відвідування парфумерної фабрики Фрагонард. Нам розкажуть про історію створення ароматів і процесі виробництва запашної продукції. Адже, "Духи - це пам'ять, яка не підводить". Продовжуємо подорож, нас чекає екскурсія

 

Великий Лазурний Пиріг

 (Дорослий: 61€ / Діти: 46€)
 
Починаємо знайомство з містечка Антіб, де зможемо подивитися на найкрасивіші яхти світу, далі - бажаний куточок художників і артистів, місце, яке єднає закохані серця - Сен-Поль-де-Ванс, він притягує, наче магніт! Місто пишається своєю красою, середньовічною архітектурою і особливою любов'ю жителів! Переїзд в Канни - це оаза міжнародної еліти, рай для гурманів, місто розкішних вілл та екстравагантних палаців. Розташований на березі затоки Ля Напуль, курорт Канни майорить килимами лаванди і пухнастою мімози. Чудовий променад Бульвар Круазетт з пальмами, ресторанами і бутіками, мальовничі піщані пляжі, що розтягнулися по обидві сторони гавані, Палац фестивалів. Канни - місто кінозірок, відкритий для всіх бажаючих. Девіз Канн «Життя-це свято».
 
 

Князівство розкоші - Монако

 (Дорослий: 46€ / Діти: 38€)
 
Монако виглядає як декорація до фільму про чуже багате життя .... Розкіш тут спокійно поєднується з поміркованістю, старенькі в діамантах їздять на рейсових автобусах, а біля магазинів Zara паркуються дорогі Ferrari. І все всім задоволені. У Монако сильні світу цього крутять романи, програють дуже великі суми в казино і вдаються до інших радощів життя ... Там на вулиці можна зустріти естрадних зірок, топ-моделей і спортивних чемпіонів
 

Нічний переїзд до Венеції.

 
День 6 - Монако – Сен-Поль-де-Ванс – Ніцца
День 6 - Монако – Сен-Поль-де-Ванс – Ніцца
День 6 - Монако – Сен-Поль-де-Ванс – Ніцца
День 6 - Монако – Сен-Поль-де-Ванс – Ніцца
 

День 7. 

Венеція – Венеціанська Лагуна

 
 

По дорозі зупинка на сніданок (оплачується по меню).

 

(Дод. опл. громадський транспорт- 26€/21€)

 

Екскурсія у Венецію 

(входить у вартість + вх. квиток)
 
«Заручена з морем – Венеція!». "Заручена з морем", – так кажуть про Венецію – найбільш витончене і таємниче місто Італії. Це місто прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творіннями. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки, затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко прямо на долоні сідають голуби... Ми зможемо відчути ритм міста, приміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом, відвідати надзвичайно багатий музей Палацу Дожів і Базиліку. Св. Марка. І головне: поринути в цю ні з чим незрівнянну атмосферу самого незвичайного міста в Італії. Вільний час. За дод. оплату можна вівдвідати "Таємниці венеціанських каналів", "Палац Дожів".
 

У вільний час рекомендуємо:

 

Таємниці венеціанських каналів!

 (Дорослий: 26€ / Діти: 18€)
 
Венеція. Розкішні канали і ковзаючі по ним гондоли, дивно красиві маски, прекрасні мости, палаци, і маленькі будиночки - все це фрагменти дивовижної італійської казки під назвою Венеція. Вона як музика, яку хочеться слухати безкінечно.
 
 

По прекрасній венеціанській лагуні

 (Дорослий: 26€ / Діти: 18€)
 
Хочете відпочити в човні і насолодитися природною, живою красою лагуни зі стаканчиком доброго італійського вина "Fragolino"? Тоді пропонуємо цю екскурсію, яка Вам сподобається. Острови Святого Георгія, Святого Лазаря, пляжний острів Лідо, де проходить знаменитий Венеціанський кінофестиваль, острів Лазаретто, і звичайно острів Мурано - Венеція в мініатюрі. Ми побачимо багато багато цікавого і зробимо чарівні фото.
 
 

Палац Дожів

 (Дорослий: 21€ / Діти: 21€ + вх. квиток)
 
За задумом, палац своїм внутрішнім дизайном повинен був підкорювати іноземних послів. Саме цим пояснюється розкіш і багатство внутрішніх кімнат, над якими працювали найвидатніші художники того часу: Тіціан, Веронезе, Тінторетто, Белліні ...
 
 

Привиди і легенди Венеції

 (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
 
те, що треба. Венецію називають містом любові і таємниці це одне з найбільш таємничих місць на землі. Ця екскурсія поєднує огляд "немасові" куточків Венеції з розповіддю про дивні випадки, "жахи", примар і звичайно ж, любовні пригоди, без яких Венеція, напевно, була б немислима. У Венеції безліч таємничих місць і вони чекають нас.
 

Поселення в готель. Ночівля на території Угорщини.

 
День 7 - Венеція – Венеціанська Лагуна
День 7 - Венеція – Венеціанська Лагуна
День 7 - Венеція – Венеціанська Лагуна
День 7 - Венеція – Венеціанська Лагуна
 

День 8. 

Львів – Будапешт

 
 

Сніданок. Переїзд через Угорщину. При бажанні групи заїзд в Будапешт. За доп. плату можлива екскурсія по Будапешту або Прогулянка на кораблику. Виїзд в Україну. Перетин кордонів. Можливе від'єднання від групи в Стрию. Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00

замовити тур переглянути всі пропозиції

Наша туритсична агенція запропонує найширший перелік для відпочинку і на будь-який смак. Головною метою перед собою ми ставимо не продаж турів, а забезпечення Вас найважливішою інформацією, документами для вашого відпочинку

Ми зможемо забезпечити Вам найдійність та індивідуальний підхід !!!