Празьке дежавю Прага + Відень

Турагенція - Аккорд тур

Львів вул. Володимира Великого, 123
akkordturl.@gmail.com

(097) 19 44 33 1

Наша туритсична агенція запропонує найширший перелік для відпочинку і на будь-який смак. Головною метою перед собою ми ставимо не продаж турів, а забезпечення Вас найважливішою інформацією, документами для вашого відпочинку

Ми зможемо забезпечити Вам найдійність та індивідуальний підхід !!!

  • Заголовок 3
  • Заголовок 2
  • Заголовок 4
  • Заголовок 1

Празьке дежавю Прага + Відень

Днів: 4

Львів – Краків – Прага – Відень – Будапешт – Львів
15.04, 16.04, 17.04, 20.04, 21.04, 22.04, 24.04, 25.04, 02.05, 04.05, 06.05, 07.05, 09.04, 10.05, 12.05, 15.05, 16.05, 17.05, 19.05, 21.05, 03.06, 04.06, 05.06, 09.06, 11.06, 14.06, 15.06 - 1670грн
Самий короткий тур, який залишить нам море вражень!
Всього 4 дні, а так багато позитиву.
Чудово підійде для відпочинку з друзями і для романтичного уікенду.
Можливість пройтись по вуличкам Кракова,  скуштувати пиво в  Празі, 
посидіти за феліжанкою  кави у Відні і  проплити на кораблику по Дунаю в Будапешті!
У вартості екскурсія по Львову, Празі і Відню!

 

День 1. 

Краків – Львів

 
 

Збір групи на залізничному вокзалі.

 
Екскурсія 

Тільки у Львові

 (входить у вартість туру)
 
Подарунок. Автобусна екскурсія по Львову «Тільки у Львові...». Ми побачимо і зупинимося на фотопаузу біля Церкви Святого Юра, проїдемось вуличками Старого Львова, зробимо невелику пішохідну прогулянку по центру стародавнього граду, під'їдемо до Високого замку і по вулиці Личаківській закінчимо нашу екскурсію на вокзалі.
 

Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. При швидкому проходженні кордону і бажанні групи можливість відвідати Краків. Вільний час в одному з торгових центрів. Трансфер в центр 10€. Або

 

Королівський шлях

 (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
 
Краків-місто – вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить... Вавельський пагорб, Кафедральний собор, Двір резиденції. Зупинки на фотопаузу. Вулиця Гродська, Королівський шлях ми дійдемо до Ринкової площі, послухаємо трубача в Маряцькому костелі, зайдемо і виберемо сувенір на торгових рядах Сукенніци.
 

У вільний час рекомендуємо:

 

Пива багато не буває

 (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
 
У Польщі варять гарне пиво і знають про нього безліч історій. Пропонуємо Вам спробувати польську кухню і зануритися в пивну атмосферу різних епох!
 

Нічний переїзд до Праги.

 
День 1 - Краків – Львів
 
 

День 2. 

Прага – Замок Чеський Штейнберг

 
 

Прибуття в Прагу. По дорозі зупинка на сніданок (оплачується по меню). Ранкова екскурсія.

 
Екскурсія 

Зустріч з Прагою

 (входить у вартість туру)
 
У лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, єврейський квартал Йозефів, Карлова вулиця ... і звичайно ж, Карлів міст! Потрібно тут зупинитися для того, щоб загадати бажання!
 

Вільний час в Празі. Рекомендуємо відвідати екскурсії і програми на вибір:

 

Таємниці королів – Градчани

 (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
 
Дізнатися про життя королів і придворних, про палацові інтриги і змови, злочини і покарання, які відбувалися з найсвітліших спонукань – в ім'я віри і держави. Все починається зі знаменитого Страговського монастиря. Далі вас чекає Лоретта, Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празькому граді.
 
 

Прогулянка на кораблику по Влтаві

 (Дорослий: 30€ / Діти: 26€)
 
Аперитиви, шведський стіл в супроводі цікавих розповідей... Ось вони незабутні миті в житті...
 

Розміщення в готелі після 14:00. Доїзд на громадському транспорті – оплачується додатково.

 

Пивними дорогами Праги

 (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
 
Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Нас чекає також дегустація.
 
 

Тіні старого міста

 (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
 
Вечірня Прага сповнена шарму, різних несподіванок, і вся її краса постає перед нами в особливому вечірньому світлі, а містика витає в повітрі. Прага покаже нам себе зовсім з іншого боку, розкриє багато загадок, розповість багато цікавого. А в кінці екскурсії ми спробуємо «еліксир молодості».
 

Ночівля в Чехії (Прага).

 
День 2 - Прага – Замок Чеський Штейнберг
 
 

День 3. 

Будапешт – Відень – Шенбрунн – Палац Бельведер

 
 

Сніданок. Переїзд до Відня. Пішохідна екскурсія

 
Екскурсія 

Віденський вальс

 (входить у вартість туру)
 
Відень – місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне... Його заслужено називають серцем Європи. Це надзвичайне місто! – Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі... Ми прогуляємося по самому серцю Відня. Величний місто зачаровує шармом і витонченістю. Ми заглянемо в світ Swarovski і зможемо придбати собі сувенір на пам'ять.
 

Вільний час. Екскурсії на вибір.

 

Величний Відень

 (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
 
 Таємниче середньовіччя, блискуче 19 століття, Єкруговорот музики, історії, мистецтва – все це Відень, неповторний і прекрасний! «Це моя воля!» – Цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселішу пам'ятку – химерний будинок Хундертвасер! А на завершення екскурсії – «відвідаємо» принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!
 
 

Блиск і занепад Великої Імперії

 (Дорослий: 16€ / Діти: 16€ + вх. квиток)
 
Відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу. Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були  володарями Угорщини і Богемії. Імперій більше немає, багатства надовго пережили своїх власників. Священна Чаша Грааля, Спис Долі... Так-так, вони існують і зберігаються саме тут - в Скарбниці!
 
 

Шенбрунн – розкішна резиденція Габсбургів

 (Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток)
 
Вже більше 300 років Шенбрунн – одна з головних визначних пам'яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об'єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно – кайзерівський розмах!
 

Переїзд через вечірній Будапешт. Для охочих:

 

Чарівність Дунаю

 (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
 
Сім мостів дивовижно оздоблюють прекрасний Голубий Дунай, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста – Буду і Пешт... У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац... Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі та музеї найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта.
 

Нічний переїзд в Україну.

 
День 3 - Будапешт – Відень – Шенбрунн – Палац Бельведер
 
 

День 4. 

Львів

 
 

Час прибуття до Львова орієнтовно 12:00 (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова – Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на на ж.д. вокзал.  

 

замовити тур переглянути всі пропозиції

Наша туритсична агенція запропонує найширший перелік для відпочинку і на будь-який смак. Головною метою перед собою ми ставимо не продаж турів, а забезпечення Вас найважливішою інформацією, документами для вашого відпочинку

Ми зможемо забезпечити Вам найдійність та індивідуальний підхід !!!