Лавандовий Прованс + Ніцца, Монако, Марсель, Мілан, Венеція

Турагенція - Аккорд тур

Львів вул. Володимира Великого, 123
akkordturl.@gmail.com

(097) 19 44 33 1

Наша туритсична агенція запропонує найширший перелік для відпочинку і на будь-який смак. Головною метою перед собою ми ставимо не продаж турів, а забезпечення Вас найважливішою інформацією, документами для вашого відпочинку

Ми зможемо забезпечити Вам найдійність та індивідуальний підхід !!!

  • Заголовок 1
  • Заголовок 3
  • Заголовок 2
  • Заголовок 4
  • Заголовок 5

Лавандовий Прованс + Ніцца, Монако, Марсель, Мілан, Венеція

Днів: 10

Львів -Будапешт-Зальцкаммергут-Зальцбург -Музей Сваровскі- Мілан -Інсбрук-Озеро Комо - Екс-ан-Прованс-Арль -Авіньон -Марсель - Ніцца - Монако  -Тревізо -Егер-Львів
 
Прованс - одне з найромантичніших місць на Землі!
У період цвітіння ароматної лаванди в Провансі вас чекає чарівне видовище: 
на тлі синяви неба розкинувся безмежний фіолетовий килим, що зливається з горизонтом, куди плавно пірнає сонце,
а запах щастя вбирається в кожну клітинку тіла! 
Цей безцінний момент, коли магія лавандових полів занурює своєю красою в атмосферу прекрасного Провансу, 
гідний того, щоб дозволити йому статися!.

У вартості: Зальцбург, Інсбрук, Мілан, Екс-ан-Прованс, Арль, Марсель і Ніцца!
 

День 1. 

Львів - Будапешт - Д'єр

06:00-08:00 Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - А-Термінал».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Є можливість приєднатися до групи в Стрию. Перетин кордонів.
Запрошуємо Вас на невелику вечірню прогулянку «Шарм нічного Будапешта». Ми проведемо вільний час в улюбленому місці прогулянок угорської знаті - набережній Корзо і фешенебельній вулиці Ваци. Тут Пешт ошатний, святковий навіть в будні!
Прогулянка на кораблику «Чарівність Дунаю»(26€/18€). Сім мостів дивовижно оздоблюють прекрасний Голубий Дунай, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста - Буду і Пешт. У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац ... Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі, історичний музей і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта. Ночівля в Угорщині.

День 1 - Львів - Будапешт - Д'єр День 1 - Львів - Будапешт - Д'єр День 1 - Львів - Будапешт - Д'єр День 1 - Львів - Будапешт - Д'єр
 

День 2. 

Зальцбург - Зальцкамергут

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Австрію.
Екскурсія "Зальцбург - симфонія звуків і пейзажів" Нас запрошує Північна Флоренція, Золоте місто Високого Бароко, місто де народився Моцарт ... Альпійське серце Австрії - Зальцбург. Це собори і церкви, площі і палаци, парки і фонтани, концерти і фестивалі. Вільний час. При бажанні групи екскурсія:
Озерний край Зальцкамергут(60€/46€). Чудовий озерний край, який знаходиться в обіймах гірських вершин. Це справжнє райське місце, адже тут є все для ідеального відпочинку! Нас чекають озера: Фушльзее і Вольфганзеє, а також відвідування курортних містечок Бад Ішля і Санкт-Вольфганга. До наших послуг приголомшлива природа, свіже повітря і кристально чиста вода! Кожен, хто відвідав цей дивовижний край, розуміє як щедро нагородила його природа.
Ночівля на території Австрії.

День 2 - Зальцбург - Зальцкамергут День 2 - Зальцбург - Зальцкамергут День 2 - Зальцбург - Зальцкамергут День 2 - Зальцбург - Зальцкамергут
 

День 3. 

Інсбрук

Сніданок.  Переїзд в Тіроль.
Тіроль- це гірський регіон, що знаходиться в захоплюючому дух альпійському ландшафті, він захоплює. Мальовнича природа, унікальна культура і мистецтво, старовинні фортеці і замки, і місця для відпочинку всією сім'єю чекають нас. Бути в Тіролі і не бути в гостях у Сваровскі? Це не про нас. Поїздка в містечко Ваттенс в музей "Чарівний світ Сваровскі"(вх квиток). У підземній печері, кожен день розквітають "Кришталеві світи Сваровскі". Тут можна знайти найбільший і найменший кристали в світі. Стіну, зроблену з 12 тонн виблискуючих кришталевих дорогоцінних каменів. Побачити танець сонця з місяцем і залишити свій власний слід на кришталевій доріжці. Переїзд в ІнсбрукІнсбрук - столиця гірськолижної землі Австрії - Тіролю. Блискучі на сонці засніжені гірські вершини обступили місто з усіх боків. Багатовікові традиції відчуваються в кожному будинку, в багатьох старовинних соборах і музеях. Переїзд в Італію. Ночівля.

День 3 - Інсбрук День 3 - Інсбрук День 3 - Інсбрук День 3 - Інсбрук
 

День 4. 

Мілан - Бергамо - озеро Комо

Сніданок. Запрошуємо на флірт італійського смаку в столицю мистецтва і моди - місто Мілан.
Мілан витончено поєднує у свому образі середньовічні пам'ятки і ультрасучасні квартали. Вирушаємо в саме серце Мілану - П'яццо Дуомо, де розташований символ міста - Міланський собор, шедевр готики такий витончений, що здається невагомим, сплетеним з тонкого мережива. Поруч розмістилися Північний Палац, Тріумфальна арка, кінна статуя короля Вітторіо, Королівський палац, гордість Мілана і перлина світу - «Ла Скала» - найвідоміший оперний театр всіх часів і народів, прославлений Россіні і Белліні, Верді і Пуччіні, Карузо і Каллас. Тут кожен знайде те, що шукав. Вільний час. Для бажаючих:
«Бергамо.... Два в одному»(38€/30€). Вдало розташувавшись біля мальовничого підніжжя Альп, Бергамо складається з двох частин. Його стара частина, звана "Верхнє місто", знаходиться на горі, біля підніжжя якої розтягнулася нова частина міста з довгими і широкими вулицями. Кожна вуличка і кожен куточок цього містечка здаються ожилим минулим, тут без всяких декорацій можна спокійно знімати історичні фільми. Затишні кафе і ресторани пропонують смачну і ситну традиційну їжу, приправлену чудовим місцевим вином. Вони в черговий раз виправдовують стару добру істину про те, звідки проходить шлях до серця мандрівника.
«Озеро Комо- джерело натхнення» (38€/30€). Протягом століть озеро Комо заворожувало своєю чарівною красою. Мальовнича природа, селища в середньовічному стилі, розкішні вілли і сади, а в центрі - блакитна дзеркальна гладь озера, немов перекинуте на землю небо, завершує картину пишноти природи.
Поселення в готель на території Франції. Ночівля.

День 4 - Мілан - Бергамо - озеро Комо День 4 - Мілан - Бергамо - озеро Комо День 4 - Мілан - Бергамо - озеро Комо День 4 - Мілан - Бергамо - озеро Комо
 

День 5. 

Прованс - Екс-ан-Прованс

Сніданок. І ось він довгоочікуваний .... ... Прованс.
Тут, в Провансі ми познайомимося з цією Францією. Прованс просто дихає Францією. Нескінченні виноградники, чарівні середньовічні міста і села, лавандові поля і давньоримські руїни характеризують цей ландшафт, який вже кілька століть привертає художників з усього світу. Знайомство почнемо з Екс-ан Провансу. Екс-ан-Прованс - чудове місто, колишня столиця Провансу, місто Доброго короля Рене. Місто Трибуна Великої Французької Революції, улюбленця народу - Оноре Мірабо графа. Місто Поля Сезанна і Еміля Золя. Сюди приїжджають просто побродити по місту, подивитися на нескінченні фонтани, посидіти в кафе або ресторані. Так зробимо і ми і зрозуміємо, що Екс ... прекрасний ... Вільний час. Для бажаючих:
«Моє серце назавжди в Провансі» (60€/46€). Величезна кількість справжніх провансальських сіл, багато з яких внесені до списку «Найкрасивіші села Франції», розкинулися на пагорбах Люберона. Лурмарен - одне з найкрасивіших сіл Провансу. Знаходиться в центрі виноградників, оливкових гаїв і мигдальних дерев в південній частині парку Люберон. Абатство Сенанк - дивно спокійне місце. Переїзд в одне з найкрасивіших містечок Франції - Руссийон, розташований в долині Люберон, посеред найбільшого кар'єра охри в Європи. Руссийон знаменитий своїми різнокольоровими будинками: помаранчевими, жовтими, рожевими, червоними, що перетворюють кожну вулицю в яскраву картину. І звичайно, Горд. Горд - вважається одним з найкрасивіших і відомих сіл у Франції, яке розташоване на високому пагорбі. Тут безліч кафе і арт-галерей, а на найвищій точці міста є замок, який був перероблений з укріпленої фортеці. Горд - це місце, де зняли фільм «Хороший рік». Нескінченні пахучі сади, неосяжні кедри надають тутешнім селах надихаючу, мелодійну атмосферу, так улюблену художниками. Поселення в готель на території Франції. Ночівля.

День 5 - Прованс - Екс-ан-Прованс День 5 - Прованс - Екс-ан-Прованс День 5 - Прованс - Екс-ан-Прованс День 5 - Прованс - Екс-ан-Прованс
 

День 6. 

Арль

Сніданок. Переїзд в Арль. Арль-дивовижне місто, в якому панує особлива атмосфера, навіяна багатим і славним минулим: численні художні красоти, повітря, яким тут так легко дихається, відчуття свята і веселощів. Прогулянка по місту. Вільний час. Для бажаючих:
«Лавандові дороги Провансу»(68€/46€ + вхідний квиток). Найчистіше повітря, аромат лаванди, безкраї лілові поля, які, набувають кольору від сіро-лілових до синьо-фіолетових ... хіба не казка? Під час цвітіння лаванди земля відображає синяву високого неба так, що створюється враження що ти ногами ходиш по фіолетово-синім хмар. Неосяжні лавандові поля під синім провансальським небом, лавандові ферми і села, споконвіку живуть лавандою і всім, що виробляють з цієї щедрої рослини. Чарівне плато Валансоль претендує на місце головного виробника лаванди. Запрошуємо познайомитися з «синім золотом» і його секретами.
Можливість відвідування фабрики L'occitanе (46€/38€). Екскурсія по фабриці, музею і можливість придбати знамениту продукцію бренду. Ночівля у Франції.

День 6 - Арль День 6 - Арль День 6 - Арль  
 

День 7. 

Марсель - Авиньон

Сніданок. Вільний час.  Для бажаючих:
«Пан Авіньйон і цей милий Прованс!»(46€/38€). Незвичайне місто в Провансі, де протягом століття перебував папський двір. Другий Ватикан. Старовинні вулички, церкви, Папський Палац. Ми піднімемо на пагорб Роше де Дом, де перед нами відкриється чудовий вид на міст святого Бенезета, на річку Рону і Віль Новина дез Авіньйон. Містечко Сен Ремі де Прованс. Саме тут народився найвідоміший провісник Нострадамус. Продовжиться екскурсія в містечку Ле Бо де Прованс перлині і самому відвідуваному містечку Провансу. Ле-Бо-де-Прованс, одне з найкрасивіших сіл Франції, середньовічна фортеця якого надихнула Данте на зображення пекла в «Божественній комедії». В Бо виникає найпрославленіший у всьому Провансі «двір любові»: тут куртуазна поезія трубадурів оспівувала любов в її найвищих і благородних проявах. Він поєднує в собі пам'ятники далекого минулого і сучасні споруди, виконані в провансальській традиції. Дегустація прованських солодощів.
Переїзд в Марсель. Екскурсія «Місто, відкрите світу-Марсель». Дивовижне місто, засноване більше 26 століть тому, по праву вважається найстарішим у Франціі. Марсель розкинувся в затишному куточку узбережжя Середземного моря-прямо на березі Ліонського затоки, біля гирла річки Рони. Марсель - один з найстаріших і найважливіших портів Європи. Існує справедливе переконання, що по Марселю потрібно гуляти пішки, щоб перейнятися духом міста. Невід'ємна частина Марселя - ринки і ярмарки: Квіткові, продуктові та, звичайно, рибні. Вам сподобається Марсель. Можливість відпочинку на морі. 
Ночівля на території Франції.

День 7 - Марсель - Авиньон День 7 - Марсель - Авиньон День 7 - Марсель - Авиньон  
 

День 8. 

Канни - Монако - Ніцца

Сніданок. Переїзд по Лазурному березі. Можливість відпочинку на морі. 
Ах, цей Лазурний Берег - синонім блиску, краси і безкінечного задоволення. Для бажаючих:
"Розкіш і краса Французької Рів'єра"(46€/38€). Французьке містечко, що сидить на вершині скелі над півостровом Сен-Жан-Кап-Ферра - справжня перлина французького Лазурного узбережжя- середньовічний Ез. Відвідування парфумерної фабрики Фрагонард. Нас запрошує Князівство Монако. Монако виглядає як декорація до фільму про чуже багате життя. Розкіш тут спокійно поєднується з поміркованістю, старенькі в діамантах їздять на рейсових автобусах, а біля магазинів Zara паркуються дорогі Ferrari. І всі всім задоволені. Море, сонце, яхти, казино, розкішні готелі та ресторани....
"Великий Лазурний Пиріг"(46€/38€). Починаємо знайомство ... Канни - місце проведення знаменитого кінофестивалю. Тут переплітаються долі, любовні історії і інтриги зірок світової величини. Ми побачимо знамениті Палац фестивалів і бульвар Круазет. Потім Порт Антіб - розкішна стоянка яхт, атмосфера затишку і багатства. Сен-Поль-де-Ванс -місто художників, артистів і скульпторів. Тут вузькі мальовничі вулички, на кожному кроці крамнички, що торгують предметами мистецтва, і художні галереї. Місто пишається своєю середньовічною архітектурою і особливою доброзичливістю жителів! Сен-Поль-де-Ванс притягує, наче магніт.
Екскурсія  Королева Французької Рів'єри Красуня Ніцца. Це місто кличе до себе художників і поетів, персон королівської крові і інтелігентів зі всього світу. Відвідавши Ніццу, ми ніколи не забудемо ласкаве море, жваві площі і чарівний дух романтики, що витає в повітрі цього міста. Ночівля на території Італії.

День 8 - Канни - Монако - Ніцца День 8 - Канни - Монако - Ніцца День 8 - Канни - Монако - Ніцца День 8 - Канни - Монако - Ніцца
 

День 9. 

Лідо Ді Езоло - Тревізо - Відпочинок на Адріатичному морі Італії - Венеція

Сніданок. Переїзд по Італії. Один з найвідоміших курортів Італії, розташованого на півночі країни, на узбережжі Адріатичного моря - Лідо ді-Єзоло. 
Можливість  відпочинку на морі, або екскурсії на вибір:
Екскурсія в одне із найзатишніших містечок регіону Венето - Чудовий Тревізо(30€/23€). Тревізо омивають дві річки, Сіле та Боттеніга, які, розгалужуються на численні канали, роблять його схожим на Венецію. Звідси і традиція називати його малої Венецією. «Місце, де Сіле та Каньян з'єднуються», так писав Данте Аліг'єрі про це містечко в своїй Божественній Комедії. Тревізо - батьківщина тірамісу. Ну що ж ... запрошуємо на прогулянку.
Чарівна Венеція(38€/30€). "Заручена з морем", - так кажуть про Венецію - найбільш витончене і таємниче місто Італії. Це місто - прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творіннями. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки, затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко прямо на долоні сідають голуби .... Ми зможемо відчути ритм міста, приміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом, відвідати надзвичайно багатий музей Палацу Дожів і Базиліку Св. Марка. І головне: поринути в цю ні з чим незрівнянну атмосферу самого незвичайного міста в Італії .... Вільний час. За додаткову плату можна відвідати програми "Таємниці венеціанських каналів", "Палац Дожів". Ночівля на території Угорщини.

День 9 - Лідо Ді Езоло - Тревізо - Відпочинок на Адріатичному морі Італії - Венеція День 9 - Лідо Ді Езоло - Тревізо - Відпочинок на Адріатичному морі Італії - Венеція День 9 - Лідо Ді Езоло - Тревізо - Відпочинок на Адріатичному морі Італії - Венеція  
 

День 10. 

Егер - Львів

 Сніданок. Переїзд по Угорщині.
При бажанні групи можлива зупинка на дегустацію егерських вин і смачний гуляш в Долині Красунь !!!(18€). Найвідоміше вино - «Бича Кров», а найприємніше - «Егерська Дівчина». Виїзд в Україну. Перетин кордонів. Можливо від'єднання від групи в Стрию.
Прибуття у Львів близько 23.30 (залежить від проходження кордону)
.

 

замовити тур переглянути всі пропозиції

Наша туритсична агенція запропонує найширший перелік для відпочинку і на будь-який смак. Головною метою перед собою ми ставимо не продаж турів, а забезпечення Вас найважливішою інформацією, документами для вашого відпочинку

Ми зможемо забезпечити Вам найдійність та індивідуальний підхід !!!