Королівський тандем…

Турагенція - Аккорд тур

Львів вул. Володимира Великого, 123
akkordturl.@gmail.com

(097) 19 44 33 1

Наша туритсична агенція запропонує найширший перелік для відпочинку і на будь-який смак. Головною метою перед собою ми ставимо не продаж турів, а забезпечення Вас найважливішою інформацією, документами для вашого відпочинку

Ми зможемо забезпечити Вам найдійність та індивідуальний підхід !!!

Королівський тандем…

Днів: 7

Брюссель-Люксембург-Гент-Брюгге-Гент-Антверпен-Амстердам

16.12, 29.12, 30.12, 02.01, 06.01, 20.01, 10.02, 24.02  - 23460грн

У ВАРТОСТІ ТУРА:
Екскурсії по Амстердаму, Брюсселю, Брюгге і Генту!!!

 

День 1. 

Амстердам

 Виліт з Києва. Прибуття в Амстердам, зустріч в аеропорту, трансфер у готель, поселення (після 14.00).
Амстердам - це місто, в яке люди їдуть спробувати щось заборонене. Столиця Нідерландів відома не тільки своєю історією, каналами, будинками, тюльпанами та пивом, а в першу чергу неймовірною свободою. Де ще знайти на планеті місце, де дозволені легкі наркотики, одностатеві шлюби та проституція. Поряд з таємничими задоволеннями звична краса: будиночки на воді, затишні канали, квіти та численні велосипеди. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 1 - Амстердам День 1 - Амстердам День 1 - Амстердам  
 

День 2. 

Амстердам

 Сніданок. Запрошуємо на пішохідну екскурсію Амстердамом. Сьогодні нас буде дивувати та спокушати незвичне місто… З першого погляду на нього починаєш розуміти, що тут все так, але трішки не так. А ще у Амстердамі є те, що так полюбляють усі жінки – діаманти. Ми спробуємо відкрити таємницю ремесла на діамантовій фабриці, де покоління ювелірів працюють над справжніми витворами мистецтва, а також отримаємо можливість придбати коштовні каміння, що сподобалось. Далі на нас чекає прогулянка на кораблику каналами Амстердаму. Ми залишимо за бортом міську метушню та відправимося у захоплюючу подорож павутинням каналів, вздовж яких розташовані будинки усіх форм, стилів та кольорів… Вільний час.
Ввечері пропонуємо екскурсію Нічний Амстердам. Ніч в Амстердамі не створена для сну - це час для прогулянок і розваг. Як магніт притягують нас заповітні вулиці, овіяні туманами століть і легендами. На вузьких вуличках в червоних відблисках ліхтарів вітрини переповнені живими ляльками Барбі - красунями з різних куточків земної кулі... Після екскурсії можна відвідати один з еротичних театрів (вхідний квиток оплачується. дод.).

День 2 - Амстердам День 2 - Амстердам День 2 - Амстердам День 2 - Амстердам
 

День 3. 

 

 Сніданок Сьогодні нас чекає відвідування Голландської Венеції – Giethoorn (факультативна екскурсія 100 €/вх. квиток оплачується. дод.) . Село Гітхорн одне з найкрасивіших сіл в Нідерландах, так як розташувалось воно на водних каналах, загальною протяжністю близько 7.5 км. Основним транспортом є веслові човни і катери на електричних двигунах, які працюють абсолютно безшумно і не порушують мир і спокій в цьому мальовничому селі. В основному будинки розташовані на островах і з'єднані дерев'яними мостами (по всьому селу їх більше 50 штук). Тут практично немає звичайних доріг і стежок, для пересування по селі є велосипедна доріжка і численні водні канали. Повернення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.

 

День 4. 

Гент - Брюгге

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Брюссель через Гент і Брюгге з екскурсіями. Невеликий переїзд і нас зустрічає столиця Фландрії Гент – місто фортець і замків. Це квіткова столиця країни, тут вирощують знамениті бегонії, що прикрашають Гран-Пляс квітковим килимом. Ми побачимо замок графів Фландрских (X століття), замок Жерара Диявола, чудову Зернову набережну з будинками торгових гільдій. Мимоволі розумієш, що саме таку Фландрію ти і хотів би побачити…
Далі наш шлях веде нас в Брюгге – «Північна Венеція». Місто неначе застигло в середньовіччі, воно схоже на казку, яка нікого не залишить байдужою і запам'ятається надовго. Вузькі вулички, старовинні карети і кораблики, горбаті мостики і будиночки в готичному стилі приємно здивують кожного. Переїзд в Брюссель. Поселення в готель. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 4 - Гент - Брюгге День 4 - Гент - Брюгге День 4 - Гент - Брюгге День 4 - Гент - Брюгге
 

День 5. 

Брюссель

 Сніданок. Брюссель! Місто музеїв і юна столиця об'єднаної Європи, центр одного з наймолодших європейських держав. Саме тут знаходиться парламент ЄС і штаб-квартира НАТО. Починається наша екскурсія з головної площі – Grand Place, яка по праву вважається найкрасивішою в Європі. Головною будівлею на цій площі є міська Ратуша зі своєю 90-метровою дозорною вежею. Вдень площа слугує театром для квіткового ринку, а ввечері освітлені будівлі перетворюють її в справжнє чарівне видовище. Прогулявшись вуличками Брюселля, ми познайомимося з його історією і традиціями, зможемо побачити Королівський палац, Кафедральний собор Св.Михайла, знамениту скульптуру "Manneken Pis", Палац Націй, оперу Монне, площу Рожье і ще багато цікавого. Це унікальне і багатогранне місто. Воно обовязково запамятається вам. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 5 - Брюссель День 5 - Брюссель День 5 - Брюссель День 5 - Брюссель
 

День 6. 

Люксембург

 Сніданок. Вільний день. У світі багато казкових країн, наш шлях лежить в одну з них – крихітне князівство Люксембург (факультативна екскурсія 130 €). У зеленому серці Європи, серед гір, оточене урвищами, розмістилося князівство Люксембург. Нас чекає екскурсія по маленькому, але надзвичайно красивому місту, «місту класу люкс»! Ми побачимо капелу Сен-Кірен, готичну церкву Сен-Мішель, ренесансний Палац юстиції, бароковий собор Нотр-Дам, руїни римської вартової вежі…
«Ми хочемо залишитися тими, хто ми є» - написано на фронтоні одного зі старих будинків у центрі міста. Любов до своєї нації і держави у люксембуржців була завжди. Побувавши в цій країні, сповна відчуваєш трепетне ставлення її жителів до архітектури, старовину тут бережуть і реставрують, яких би це не коштувало грошей. Жителі маленького герцогства відчули бажання залишитися самими собою вже давним-давно. Саме тому, крім французької та німецької, державною стала ще і третя мова - люцембургеш. Ан-сюр-Леc – один з головних туристичних об'єктів Бельгії, який привертає близько півмільйона людей на рік. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 6 - Люксембург День 6 - Люксембург День 6 - Люксембург День 6 - Люксембург
 

День 7. 

Брюссель

 Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт Брюсселя. Виліт з Брюсселю

замовити тур переглянути всі пропозиції

Наша туритсична агенція запропонує найширший перелік для відпочинку і на будь-який смак. Головною метою перед собою ми ставимо не продаж турів, а забезпечення Вас найважливішою інформацією, документами для вашого відпочинку

Ми зможемо забезпечити Вам найдійність та індивідуальний підхід !!!