ЇЇ звати Швейцарія

Турагенція - Аккорд тур

Львів вул. Володимира Великого, 123
akkordturl.@gmail.com

(097) 19 44 33 1

Наша туритсична агенція запропонує найширший перелік для відпочинку і на будь-який смак. Головною метою перед собою ми ставимо не продаж турів, а забезпечення Вас найважливішою інформацією, документами для вашого відпочинку

Ми зможемо забезпечити Вам найдійність та індивідуальний підхід !!!

  • Заголовок 4
  • Заголовок 2
  • Заголовок 3
  • Заголовок 1

ЇЇ звати Швейцарія

Днів: 5

Краків - Зальцбург - Зальцкаммергут - Цюрих - Люцерн* - Замок Нойшвайштайн - Інсбрук - Львів

   02.10, 19.10, 27.10, 10.11, 23.11, 07.12, 28.12 НР - від 5110грн

У вартості: Зальцбург, Цюрих, Інсбрук!!!
У програмі туру: Замок Нойшвайштайн, водоспад Райнфаль, Озерний край Зальцкаммергут

 

День 1. 

Львів – Краків

 

 

Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону.При швидкому проходженні кордону і при бажанні групи.

 

Королівський шлях

 (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)

 
Краків-місто – вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить... Вавельський пагорб, Кафедральний собор, Двір резиденції. Зупинки на фотопаузу. Вулиця Гродська, Королівський шлях ми дійдемо до Ринкової площі, послухаємо трубача в Маряцькому костелі, зайдемо і виберемо сувенір на торгових рядах Сукенніци.

 

Переїзд на нічліг.Ночівля на території Австрії

 

День 1 - Львів – Краків
День 1 - Львів – Краків
 

 

День 2. 

Зальцбург – Зальцкаммергут

 

 

Сніданок.Переїзд до Зальцбургу

 

Знаменитий Зальцбург

 
Симфонія звуків і пейзажів. Нас запрошує «Північна Флоренція», «Золоте місто Високого Бароко», «Альпійське серце Австрії», місце, де народився Моцарт.

 

Вільний час у Зальцбурзі. Для охочих можливі додаткові програми на вибір:

 

Край Зальцкаммергут

 (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)

 
Тим, хто хоче насолодитися неповторною австрійської природою, заглянути в автентичні куточки отримати цілісне уявлення про озерний край Зальцкаммергут буде цікаво на цій екскурсії. Цей регіон був знаменитий завжди: тут відпочивали Франц Йосиф I і імператриця Сісі, Густав Клімт, Йоганнес Брамс, Теодор Більрот, Гельмут Коль і безліч інших діячів науки і мистецтва. Озера Фушльзее, Вольфгангзее. Фотопауза в чарівних місцях.

 

 

Августинська пивоварня

 (Дорослий: 30€ / Діти: 26€)

 
Рекомендуємо побувати у  найбільшій у країні! Окрім клопотів про спасіння душ віруючих, монахи займались продуктами харчування і варили найсмачніше пиво.

 

Переїзд на нічліг.Ночівля на території Німеччини.

 

День 2 - Зальцбург – Зальцкаммергут
 
 

 

День 3. 

Цюріх – Штайн-ам-Райн – Люцерн

 

 

Сніданок.Переїзд по Швейцарії.Швейцарія - це рай, її уявляють по-різному і лише опинившись тут кожен знаходить те, що шукав. Сьогодні нас чекають Заповітні куточки Швейцарії: прекрасні гори із засніженими вершинами, альпійські луки, глибокі озера, затишні шалле і святкові альпійські будиночки.

 

Цюрих

 
Нас запрошує одне з найбагатших міст Швейцарії - неповторний Цюрих. Тут життя б'є через край і вдень і вночі, дивуючи всіх відвідувачів своєю різноманітністю. Гірські вершини і прекрасне Цюрихське озеро надають місту незвичайний шарм. Цюрих пишається однією з найкрасивіших вулиць в Європі - Банхофштрассе, де розташований фінансовий центр міста. Музика і пісні вуличних музикантів допоможуть ближче пізнати і полюбити такий різний Цюрих

 

У вільний час рекомендуємо

 

Головне… не поспішати

 (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)

 
Головна визначна пам'ятка кантону - величний Рейн і знаменитий водоспад Райнфаль – найбільший в Європі. Прекрасні пейзажі, могутній Рейн, потоки прозорої води, які летять з неймовірною швидкістю, свіжість піднімається в повітря і велич природи заставляють застигнути на місці від здивування.... Ці пейзажі надихнули багатьох поетів і письменників, вони і Вам подарують хороший настрій.

 

 

Чарівний Люцерн

 (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)

 
Нас чекає маленьке місто-казка дуже милий і гостинний Люцерн. Люцерн - туристична столиця Швейцарії "і найбільш відвідуваний туристами місто країни. Пішохідна екскурсія: пам'ятник "Вмираючий лев", центр культури і конгресів, новий ж / д вокзал, найстаріший в Європі дерев'яний міст Капельбрюкке, найкрасивіша в Швейцарії церква Єзуїтів, полова міст, Млинова площа, Винна площа, ратуша. Вільний час для відвідування музею Пікассо, музею глетчерів з дзеркальним лабіринтом, міської кріпосної стіни Музегмауер. Час для вечері. Тут готують прекрасне фондю.

 

Ночівля на території Німеччини.

 

День 3 - Цюріх – Штайн-ам-Райн – Люцерн
 

 

День 4. 

Замок Нойшванштайн – Інсбрук

 

 

Сніданок.Сьогодні нас чекає чудовий день. Всі вхідні квитки оплачуються самостійно.

 

Фантазії Короля Людвіга - Новий Лебедений камінь

 (вхідний квиток)

 
На півдні Німеччини, біля підніжжя Альп переплітаються казка і реальність. Прекрасні сни стають реальністю, а мрії, здається, ось-ось здійсняться ... Цікава і захоплива історія дивака і мрійника Короля Людвіга II Баварського. Сьогодні нас чекають Фантазії Короля Людвіга (вхідні квитки). Замок Нойшванштайн - "Новий лебединий камінь" - це суміш найрізноманітніших архітектурних стилів і епох, безкінечні зали і кімнати, що вражають своєю пишністю, це ілюзія, втілена в життя. Відвідування монастиря Етталь, церкви в стилі бароко. Рекомендуємо перекусити в ресторанчику при монастирі Етталь. Пиво Етталь і страви регіону Алгой: стейк від дроворуба, стейк від мисливця, форель по-селянськи залишать незабутні враження. І селище Обераммергау, відоме різьбою по дереву і традиційними розписами фасадів закінчить наш чудовий день.

 

Далі нас чекає дорога в Тіроль. Тіроль - це гірський регіон, що знаходиться в альпійському ландшафті, який захоплює дух. Мальовнича природа, унікальна культура і мистецтво, старовинні фортеці і замки, і місця для відпочинку всією сім'єю чекають нас. Бути в Тіролі і не бути в гостях у Сваровскі? Це не про нас.

 

Ваттенс і музей Чарівний світ Сваровскі

 (вхідний квиток)

 
 У підземній печері, кожен день розквітають "Кришталеві світи Сваровскі". Тут можна знайти найбільший і найменший кристали в світі. В цілому це не звичайний музей в традиційному розумінні - це сучасний музей, зроблений за останнім словом техніки. У ньому представлений сам кришталь в найрізніших його варіаціях. Підземний світ Велетня, а вважається, що всі експонати музею - це скарби велетня, запрошує відвідувачів в таємничий шлях. Різні дива будуть творитися на Ваших очах - чудеса світу, фарб, вимірювань, гармонії. Також у Вас буде можливість відвідати найбільший магазин фірми Сваровскі, розташований біля виходу, де представлений багатий асортимент продукції цієї компанії.

 

Переїзд до Інсбруку.

 

Інсбрук

 
Столиця гірськолижної землі Австрії - Тіролю. Хочете опинитися в чудовому середньовічному місті, з цікавою історією, де вплітаються Габсбурги, Імератриця Марія Терезія, Імператор Максиміліан і просто життя звичайних городян? Виблискуючі на сонці засніжені гірські вершини обступили місто з усіх боків. Багатовікові традиції відчуваються в кожному будинку, в багатьох старовинних соборах і музеях. Тірольська кухня одна з найсмачніших в Австрії. У традиційних ресторанах Інсбруку варто замовити місцеві кезешпецле блюдо з тіста та сиром і цибулею або тірольський грёстль картопля з м'ясом і овочами на сковороді. Смакота.

 

Нічний переїзд в Україну.

 

День 4 - Замок Нойшванштайн – Інсбрук

 

День 5. 

Львів

Час прибуття до Львова орієнтовно 16:00 (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова – Комплекс Термінал «А».Переїзд на поїзди на залізничний вокзал м.Львова. 
 

замовити тур переглянути всі пропозиції

Наша туритсична агенція запропонує найширший перелік для відпочинку і на будь-який смак. Головною метою перед собою ми ставимо не продаж турів, а забезпечення Вас найважливішою інформацією, документами для вашого відпочинку

Ми зможемо забезпечити Вам найдійність та індивідуальний підхід !!!