Що категорично забороняється робити в Італії

Що категорично забороняється робити в Італії

 1. Якщо Ви користуєтесь громадським транспортом то ні в якому разі не пробуйте придбати квиток у самого водія. Ви повинні продумати це наперед. Білети продають в газетних кіосках, або в сигаретних  магазинах які називаються «Табакерія». Не завжди вони можуть знаходитись  близько від зупинок громадського транспорту. Тобто Вам потрібно наперед про це подумати, особливо, якщо Ви плануєте подорожувати.

 

2. Не варто ігнорувати місцевий режим харчування. В італійців чітко розділені робочі години і години відпочинку. Обід розпочинається в 12 або 12.30 годин і закінчується районі 15-ї години. Не варто думати, що  через Вас такого хорошого і прекрасного італійці проігнорують свої правила і будуть тримати ресторани відкритими і будуть чекати Вас з розпростертими обіймами. Якщо Ви пропустите обід, то скоріш за все ви не зможете пообідати. Ресторани закриваються і будуть відкриті з 19-19.30 годин на вечерю. Але Фаст-фуд Вас завжди зможуть врятувати.

 

3. В Італії не прийнято пити каву під час прийому їжі. Чай італійці практично не п’ють, п’ють лише тоді коли хворіють, або коли дуже холодно. Каву п’ють майже всі після їжі, а скоріше всього після десерту.

4. Ні в якому разі, в магазинах, не можна торкатись фруктів голими руками. Насправді всі італійці будуть на Вас косо дивитись . Справа в тому, що з міркувань гігієни тут не можна торкатись фруктів , овочів голими руками, лише в одноразових рукавичках.

 

5. Також не варто в Італії забувати про правила паркування. Якщо місце паркування виділене синім кольором, то воно платне і необхідно обов’язково неподалік знайти апарат-паркометр, в якому написано ціну паркування, придбавши квиток Ви повинні поставити його в середині на панель перед лобовим склом, щоб при необхідності паркувальник міг його побачити. Якщо місце паркування відмічене жовтим, то паркувати автомобіль на цьому місці практично 100% не варто, адже якщо ви проігноруєте це, Ваш автомобіль скоріше за все опиниться на штраф-майданчику,  оскільки ці місця призначені для інвалідів. Безплатна парковка відмічена синіми лініями.

 

6. Ще одна велика помилка, яку часто роблять громадяни України, Білорусії, Росії при вході в магазини, бари, громадські заклади не вітаються з присутніми. В Італії прийнято  вітатись з зустрічними людьми практично всюди, хіба що не на вулиці, і прийнято дуже ввічливо звертатись до барменів і продавців.

 

7. Стосовно культури їжі, старайтесь трішки слідувати італійським традиціям. Наприклад офіціант в ресторані запросто може впасти в обморок якщо ви попросити да спагеті кетчуп. Також не прийнято до морепродуктів просити пармезан.

 

8. Чергова помилка туриста який відвідує Італію слідувати тільки туристичним маршрутам і заходити в ресторани меню яких перекладено на десять мов. Ви ж приїхали сюди за атмосферою, побачити справжні властиві лише італійцям традиції. Зайдіть в ресторан типової італійської кухні, чи ресторан того регіону в який ви приїхали, чи це регіон Венето, Умбрія, Тоскана, Апулія, П’ємонт чи острови Сицилія та Сардинія та інші. Зазвичай ресторани з перекладеними меню пропонують більш інтернаціональні страви та й дорожчі.

 

9. Пам’ятайте в Італії МАМА це святе.

 

10. Неварто на вулиці чи в громадських місцях повчати чужих дітей, які можуть здатись Вам дуже обіль, тому що на дорозі дуже багато як дорожніх так і допоміжних знаків.