10 порад туристам в Іспанії

10  порад туристам в Іспанії

 1. Перший пункт нашого топу, скоріш за все фінанси. Завжди беріть з собою електронну карточку Visa або MasterCard, тому що готівку у Вас зможуть вкрасти. Карточку ж доволі легко відновити навіть при крадіжці, достатньо дише зателефонувати в банк і виконати деякі формальності, щоб вернути свої кошти. 

 

 2. Документи. Старайтесь носити з собою роздруківку документів, а не оригінал. Так як оригінал Ви можете втратити, або щось інше з ними станеться і на відновлення Ви потратите багато дорогоціного часу, якого в подорожі Ви не матимете багато. Таким чином краще носити з собою роздруківку.

 

 3. Поліція. Ніколи не бійтесь звертатись в поліцію в Іспанії, тому що там Вам допоможуть вирішити проблеми,які можуть перед Вам и виникнути. Ніколи не хвилютесь, не переживайте  звертайтесь в поліцію, тому що там є перекладч, який допоможе Вам пояснити проблему. Поілція в Іспані -друг.

 

 4.Кишенькові злодії. Вони впринципі присутні всюди. але в маленьких курортних містечках їх менше ніж у великих містах таких як Барселона, Мадрід, Малага, Валенсія. Тому будьте уважні і слідкуйте за своїми речами. НЕ залишайте їх без нагляду.

 

 5. Тут мова піде про їжу і інші товари першої необхідності. Краще купляти їх в супермаркетах. Радимо наступні: Mercadona, Carrefour, Ahora mas тому що спввідношення ціна-якість в них найкращі. В інших магизинах це все буде трохи дорожче і по якості можливо не буде відрізнятись взагалі.

 

 6 Фрукти. Кожен хто приїжджає в Іспанію (чи це країна басків, чи каталонія. чи Марбея ) хоче попробувати іспанських фруктів, тому знати про ринки і в який день на них проходить торгівля дуже важливо. Про ринковий день Ви зможете дізнатись в любому готелі чи мерії міста. Так як ціна і якість буде набагато кращою ніж в магазинах.

 

 7. Цей пункт дуже важливий для Вас. якщо Ви орендуватимете машину - парковки. Сині парковки в обід і на ніч деколи бувають бесплатними. Також існують безплатні парковки в домах і на територіях житлових будинків (паркінги, підземні паркінги). Завжди старайтесь паркуватись в двох-трьох вулицях від головних доріг. Так буде дешевше, а можливо, пройшовши на 5 хвилин довше, ви знайдете в місті щось цікаве.

 

 8. Інтернет в Іспанії дуже повільний і дорогий, тому краще задумайтесь чи він Вам буде потрібен. Мобільний звязок дуже оманливий по ціні, після 2-3 гігабайт трафіка Вам включать дуже сильний і дорогий тариф і ви почнете платити великі гроші за швидкий інтернет, або ж він може впасти до ну дуже повільно. Тому при виборі звязку будьте дуже уважні, швидкого інтернету в іспанії за дешево немає.

 

 9.Сієста. Практично все на побережжі і в містах закривається на обідню перерву з 13-ї до 17-ї годин. Тому ніколи не плануте важливі справи на ці години.

 

 10. Водіння. Якщо ви орендуєте машину, то Вам буде дуже легко водити автомобіль, тому що на дорозі дуже багато як дорожніх так і допоміжних знаків.