Як вплине прорив Саакашвілі в Україну на перетин кордону для наших громадян

Як вплине прорив Саакашвілі в Україну на перетин кордону для наших громадян

Екс-президент Грузії і екс-глава Одеської області, позбавлений грузинського і українського громадянства, Михайло Саакашвілі, який останнім часом перебував в Європі, оскільки в'їзд в Україну йому заборонений, анонсував повернення в Україну 10 вересня. Пообіцявши, що о 14:00 перетне український кордон на КПП Краківець.

Українська влада пообіцяли, що не впустять політика на територію нашої країни.

10.09 о 19:27 Автобус з Саакашвілі на пункті Шегині пропустили польські прикордонники. Але українська сторона закрила пункт пропуску.
Ці події створили великі черги на кордоні України з Польщею, багато автобусних рейсів було затримано на більш ніж 12 годин. Представники влади запевнили, що такого роду події не стануть перепоною для перетину кордону в подальшому для наших громадян, та попереджають про можливі неочікуваності в наступні дні. 
Ми, зі своєї сторони, пропонуємо нашим туристам завчасно планувати свої поїздки на наступні дні для своєчасного перетину кодону та попереджаємо, що у зв'язку з цими подыями прикордонники можуть посилити контроль за багажем та речами, якы ви перевозите.

Тому бажаємо Вам гарних подорожей та приємних вражень!